Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, egy másik nő "megérintette a lelkét". Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Férjem inkább visszahúzódó, de nagyon jószívű, kedves ember. 47 éves, én 45,szóval már nem annyira fiatalok. Nem az a nőcsábász típus.

Az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk egymástól, semmi veszekedés nem volt, beszélgettünk de mégis olyan semmilyen lett a kapcsolatunk. Mindketten elvoltunk a saját világunkban.

Egy éve van egy új munkatársa, egy 35 éves nő. Néha említette, hogy sokat beszélgetnek és a nővel sok dolgot ugyanúgy látnak, sok a hasonlóság. Nem foglalkoztam vele különösebben.. Aztán tegnap nagyon szótlan volt a férjem, majd mikor rákérdeztem elmondta, hogy a nőt két napja elütötte egy autó biciklizés közben. Nem lett komoly sérülése de ő nagyon megijedt. Majd azt mondta, rájött hogy nagyon megkedvelte a nőt, ne értsem félre nem ágyba akarja vinni, inkább a lelkét érintette meg. Azt is mondta, hogy ő sose csalt meg, de megérti ha át akarom gondolni a dolgokat.

Most sem veszekedtünk, kicsit kerüljük egymást. Nekem folyamatosan ezen jár az eszem, főleg ez a mondat, hogy megérintette a lelkét. Ilyet nekem sose mondott.

Ti hogyan reagálnátok erre?


2023. máj. 28. 19:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja , még az is lehet, hogy a nőnek nem kell, es azzal hajtotta el, hogy házas, ezzel okolta, es ezert akar válni.

Hogy nem válna, ha a nő nem vált volna be az ágyban, az is biztos

2023. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy még működött köztetek a szex? Ezen a téren nem volt gond?
2023. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért valóban jó ember, mert bevallotta neked. Becsületesebb azért, mint az átlag, aki például azt tenné, hogy téged kezdene kritizálni, parasztkodni veled, keresné a vitát, hogy legyen oka elfutni otthonról a nőhöz, ha kiderülne a viszony meg téged okolna mindenért.... es téged sértegetne, es lerombolná az önbizalmad.

Megmondaná esetleg , hogy megőrültel, beképzeled, mar a végén te se tudnád, hogy mi a valóság ....

szóval az átlag Jóska kikészít idegileg es traumatizál, ha félrelép.

Röhögne rajtad a hátad mögött a ribijével.

Szóval tényleg elismerem, hogy átlag fölötti a férjed

2023. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos több ilyen esetet láttam már a környezetemben, rokonságban és egyik barátnőmnél is ez volt. Ezt tényleg értékelem a részéről, hogy egyenesen elém állt és elmondta, nem pedig húzza az időm miközben hazudozik.

Ettől függetlenül nem vagyok toppon, fáradt vagyok, kimerített kicsit ez az egész.

Nem mondhatom, hogy minden jó volt az ágyban. Ritkán feküdtünk le. Azt valószínűleg nem tudom már meg 100%-ra, hogy ők lefeküdtek-e. Az is lehet, hogy tényleg nem, de akkor ezek szerint tervei vannak a nővel.

2023. jún. 3. 18:15
 35/37 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem feküdtek le, abban ne reménykedj. Nem dobbantana másképp. Sőt, be is vallotta, hogy nem tudott hűséges maradni.

Mitől laposodott el a házasság? Ezek szerint neked se kellett már igazán.

2023. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiak ritkan hoznak pozitiv dontest egy norol szex nelkul. A semmiert nem fogja eldobni a hazassagaalt. Azert beszelt ketertelmuen, hogy tudjon konnyiteni a lelkiismereten. Viszont visszaut sincs, ezt eldontotte. Nem adott eselyt magatoknak, hogy egyutt megoldjatok. Sajnalom. Sokan fognak emiatt a dontes miatt rosszul jarni, igazi nyertes ebben senki nem lesz. Legfeljebb atmenetileg azt hiszik majd.
2023. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett veletek?
2023. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!