Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon furcsán viselkedik mostanában. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Ő olyan fajta, hogy el tudja foglalni magát ha egyedül van. Többször volt hogy nyírta a füvet. Most meg folyamat hívogat magához, hogy menjek el hozzá. Még akkor is ha füvet nyír vagy fát vág. Lehet sz@r neki a messengere de folyton amikor írogat velem ki van kapcsolva van amikor meg elérhető. Tegnap játszott egy számítógépes játékkal és amikor szoba hoztam hogy miért kapcsolta ki az elérhetőségét azt mondta ki dobálja a játék őt folyton és ki kapcsolta hátha attól lehet. What? Kérdezem én. Meg telepítette a messengert a gépre amikor megkérdeztem hogy minek akkor azt mondta hogy a Facebook miatt kellett.???

A Facebookhoz nem feltétlenül kell a messenger ezt tudom. Viszont Facebook ikont meg nem láttam a gépén. Fura nekem hogy elég tapadós is lett. Nem mintha baj lenne sőt tetszik, hogy ennyit akar velem lenni. De viszont ha van valami a dolgok mögött inkább azt akarnam, hogy kideruljön. Minthogy lehet van valami de nem teszek semmit mert tetszik ez a dolog hogy ilyen cuki velem. Lehet megcsal érzelmileg? Próbálok bízni benne, de már elő fordult, hogy a tudtom nélkül régi plátói szerelmének irogatott. Oké nem szivezett meg semmi felszedos dumát nem írt neki. Azt mondta csak kíváncsi volt mi van vele stb. Nekem ez nagyon nem tetszett és ennél a storynal is úgy volt hogy feltűnően kedvesebb volt hozzám. Fél órákat kotyult vécén. Tehát erre gondolok, lehet nincs semmi. De azért mégis bennem van a mi van ha? Szerintetek?



2023. máj. 30. 08:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na emberek mondtam én hogy fura írtam ugye hogy mostanában sokat ír igényli a társaságom. Most meg alig jelentkezik. Nem is beszélünk hú de sokat. Most ez mi?
2023. máj. 31. 21:50
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Ne várj az emberektől tartósan, mindig ugyanolyan viselkedést. A párkapcsolatokban is állandó a hullámzá:, van, amikor minden leül, aztán egyszer csak újra fellángol (vagy nem). Tudom, érzelmi biztonságot szeretnél, rendszeres bizonyítékot, hogy fontos vagy neki; de ezt a legtöbb párkapcsolatban nem kapod meg. Ebbe bele kell nyugodni.
2023. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 nem várom, nekem is vannak rossz napjaim. Csak nem lennék bizonytalan ha nem csinálna olyanokat. Például tegnap vonatoztunk haza. Egész úton nem szólt hozzám. Elkezdett videót nézni YouTube-on. Simogattam kicsit semmi reakció. Mindig nem szól hozzám. Meg akarom simogatni az arcát elhajol, nem engedi. Mondom neked meg mi a bajod most tényleg? Semmi!!-a válasz aztán mondja-mikor érünk már haza, bele üt egyet a telefonjába.. Mondom akkor mint máskor?! Tiszta idegbeteg volt.. Én már nem tudom mi van. Van amikor meg kenyérre lehet kenni.
2023. jún. 1. 18:02
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Vannak emberek, akik minden látható ok nélkül időnként zaklatottá, ingerültté válnak. Ilyenkor hiába próbálsz hozzájuk kedves lenni, vagy valami kedveskedést kiváltani, minden lepattan róluk. Türelmesen ki kell kivárnod, hogy ezeken a negatív hullámokon túltegye magát; vagy ha ezeket a míszes időszakokat nem bírod, keress másik társat.
2023. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 most meg egész délután direkt lesz@rtam és jelentkezett hogy mizu írtam hogy fürdök de mintha nem is foglalkozott volna vele..csak kezdte mesélni hogy vele mi volt..
2023. jún. 1. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!