Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem mar nem szeret?

Figyelt kérdés
Nem a fenti kerdes a valodi kerdes, hanem az, hogy hogyan eltetek meg es torodtetek bele, hogy a parotok mar nem szerelmes beletek amikor ti meg szerelmesek voltatok? Mi segitett? Meddig fajt? Sikerult-e egyaltalan ezt elfogadni?
2023. jún. 8. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az (ex)férjemnek fájt, hogy nem vagyok mar szerelmes belé, minden nap sírt, de aztan elfogadta, így sem akart válni. Mondjuk ő mindent megtett azért, hogy ne legyek belé szerelmes, megis meglepílődött, amikor megtörtént.
2023. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Ki is mondta, beszéltetek róla?

2023. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki, de nem is kell, epp eleg hogy nem akar egyaltalan beszelni a gondjainkrol. Szerintem ez tobb mint egyertelmu.
2023. jún. 8. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Ja, akkor csak a te fejedben létezik az elképzelés? Lehet tök más a baja. Nem kell kombinálni.
2023. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4# nem, nem vagyok hisztis p.csa, szerinted mit jelent ha egy ferfi abszolut kozombos?
2023. jún. 8. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnél azt jelenti, hogy jelen pillanatban millió gond nyomja a fejét. Megpróbálok beszélni vele, segíteni rendezni, felvidítani. De nem minden kapcsolat egyforma.

Nem neveztelek hp-nak, csak megjegyeztem, hogy lehet a te fejedben létezik a probléma.

2023. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha egy hete tartana a dolog vagy ketto, en is azt mondanam, hogy faradt, gondjai vannak, rossz idoszak, akarmi:(
2023. jún. 8. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát ideje elválni.
2023. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csendre vágyik. Mi az a sok probléma?
2023. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerelem, házasság?

Valami nagyon nem oké nálatok, a szerelem, tehát az endokrin rendszer által termelt hormonok, illetve a lelki tényezők egy idő után gyengülnek, de az évek alatt kialakul a mélyebb és erősebb szeretet, kötődés....

Ezt kellene megérteni, hogy a rózsaszí ködös, pillangós állapot előbb utóbb gyengülni fog, sőt, sok esetben 1-3 év alatt eltűnik, de a mély szeretet és kötődés (ami nem egyenlő a megszokással és a kényelemmel, túl macerás a válás, ott vannak a gyerekek, nem lesz apjuk, anyjuk, mit szól a család, mit szólnak mások) sokkal erősebb párost tud kihozni, mint egy szerelem.

Azon kellene gondolkodni, hogy hol lehetett a töréspont, hogy hol törtetek el/meg, ha a szerelmre akarsz házasságot, párkapcsolatot alapozni, az soha nem lesz hosszútávú, mert azok a hormonok és lelki tényezők egy idő után vagy elmúlnak, vagy nagyon legyengülnek.

Nem egyszerű dolog a szerelem, a szeretet és a tiszta kötődés kialakulása meg mégnehezebben megy, mert szerintem nem ismeri fel az ember azt, hogy nem magával az adott féllel van a probléma, hanem azzal, hogy kajtat magában egy olyan érzést, amit az emberi test és lélek csak rövidebb ideig tud fent tartani erősen, és ha ez az érzés eltűnik, vagy alábbhagy, akkor azt hiszi, hogy ez már nem egy jó kapcsolat, hogy az ő részéről ez már csak szenvedés, és szakít, ekkor elindul keresni egy újabb pasit/nőt, hogy újra érezze azt a bizonyos rózsaszín ködös érzést. És ez így megy éveken, hosszú 10-20 éven át, míg végül rádöbben arra, hogy a szerelem az egy illúzió, amit kergetni, és a legelső, de inkább úgy fogalmazok, hogy a 0. helyre tenni egy kapcsolat kialakulásához...ritka botorság.

Tudom, hogy nehéz ez a dolog, mert nem egy emberen múlik, ha a másik félben is alábbhagy a szerelem érzése, és benne is ilyen érzéseket hoz fel, hogy eltűnt a tűz, a köd, meg a pillangók stb...és elhiteti magával, hogy ez azért van, mert nem passzolnak stb...ugye jön a szakítás.


Szerintem ez tényleg egy bonyolult dolog, maga a kialakulása is nehéz, hogy mind a két félben szeretetté és kötődéssé, társá alakuljon át a dolog, lehet ez a nehéz, megtalálni azt akivel ugyanúgy alakulnak át az érzések.

2023. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!