Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom, hogy jobbat úgy se találnék tőle?

Figyelt kérdés

Ezt mindig akkor mondja, mikor bennem felmerül a szakítás gondolata, hogy tőle úgy se találnék jobbat, meg gondolkozzak el azon, kinek is kellenék komoly kapcsolatra, mert más csak kihasználna engem, lefektetne és ott hagyna. De mikor ő mondja nekem fordítva, hogy ő könnyen találna helyettem mást, de ő nem mondja ezt komolyan, csak viccelődik velem.

Sokszor mondja azt rám, hogy semmirevaló vagyok, meg sokszor szerettetne elhallgattatni hogy ne mondjam el egy bizonyos dologról a véleményem, ilyen mondja, ha nem hallgatok, akkor kapni fogok.

Viszont sokszor meglep kis apróságokkal pl. csoki, és mindig mondja, hogy szeret.


2023. jún. 10. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd ott. Nárcisztikus, csak manipulál.
2023. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
91%

Mert egy proli fax, aki így csökkenti az önbecsülésed, h jobban kötődj hozzà.


Érdemes az ilyet kidobni, mielőtt ràmész mentàlisan.

2023. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem szeret. Önmagát szereti és azt, hogy téged magához tud láncolni apróságokkal, meg csokival meg hogy azt mondja szeret, miközben lenéz, alacsonyabbrendűnek tart magánál, és úgy gondolja hálásnak kellene lenned neki, hogy nagylelkűen veled van.


Tapasztalatlan lehetsz, valószínűleg csendesebb fajta, akit nem ostromoltak a fiúk, és ő ezt csúnyán kihasználja, próbálja az önbizalmad teljesen lerombolni, hogy maradj vele, és azt tehessen veled, amit akar.


Ha többször felmerült már benned a szakítás gondolata, annak oka van - szakíts vele, ne pazarold az idődet egy semmire nem vezető, nem építő, nem egymást felemelő kapcsolatra (mert egy jó kapcsolat olyan)!

2023. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenféle téren azt mondja, hogy mindenben az lesz, amit ő mond, mert ő mindent jobban tud velem ellentétben. Amúgy tényleg csendesebb vagyok, és nem ostromoltak a férfiak.
2023. jún. 10. 14:37
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy manipulátor, akit ideje megtáncoltatnod:DD Én legalábbis egy ilyent igen megténcoltattam, azóta is emlegeti:D és még hogy fogja:DD
2023. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Építi le az önbizalmadat.
2023. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Neki béna csaj vagy. Nem no 1.
2023. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Leclerc ***** válasza:
84%
Le szeretne épiteni, hogy biztos ne hagyd el. Javasolt szakítani, még mielőtt elkezd bedurvulni.
2023. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyent ki kell dobni. Leépíti az önértékelésed.
2023. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez elég tipikus eset, sokszor hallani ugyanezt a sztorit. Manipulátor a férfi. Anno legjobb barátnõm is összejött egy ilyennel, mert nem sok önbecsülése volt, a csávó pedig ugyanezzel a módszerral ahogy te leírtad még jobban leépítette az önbizalmát
2023. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!