Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom, hogy jobbat úgy se találnék tőle?

Figyelt kérdés

Ezt mindig akkor mondja, mikor bennem felmerül a szakítás gondolata, hogy tőle úgy se találnék jobbat, meg gondolkozzak el azon, kinek is kellenék komoly kapcsolatra, mert más csak kihasználna engem, lefektetne és ott hagyna. De mikor ő mondja nekem fordítva, hogy ő könnyen találna helyettem mást, de ő nem mondja ezt komolyan, csak viccelődik velem.

Sokszor mondja azt rám, hogy semmirevaló vagyok, meg sokszor szerettetne elhallgattatni hogy ne mondjam el egy bizonyos dologról a véleményem, ilyen mondja, ha nem hallgatok, akkor kapni fogok.

Viszont sokszor meglep kis apróságokkal pl. csoki, és mindig mondja, hogy szeret.


2023. jún. 10. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb amikor azt mondja, hogy ő könnyen találna mást, mondd neki, hogy akkor menjen, keressen mást, nem kell együtt lenni. Majd akkor megnézem mennyire lesz nagy a pofája ennek a kis egoista manipulátornak.
2023. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#12 mert?
2023. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Dobd ki még most.

"Te Sanyi! Vége! Nálad csak jobb van... Pá".

2023. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert egy manipulátor, kisstílű szar alak. Nem értem, hogy a nők mit esznek ezeken a képződményeken.
2023. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdés: miért vagy vele?
2023. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kérdést, nekem is az volt az első gondolatom, hogy manipulál. Aztán láttam, hogy már előttem egy jópáran leírták. Lehet fiatal vagy még ahhoz, hogy ezt felfogd, hogy mennyire undorító dolog a másik ember részéről, de jobb az ilyenekkel előbb megszakítani a kapcsolatot, mint utóbb.

Pl. van két ismerősöm, akik most szakítottak 8 év után, de egész végig manipulálták egymást, és mint kiderült, már lehet előbb is szakítottak volna, ha a lány nem azzal fenyegetőzik, hogy megöli magát a fiú nélkül; a fiú meg nem azt magyarázza, hogy a lány úgyse talál jobbat. Látod, lehet húzni, mint ahogy ők is...

Aztán most meg itt vannak 27 évesen, úgy hogy egy rossz kapcsolaton kívül semmi más tapasztalatuk nincs.

Szerintem tanulj más hibájából és halgass ránk. Az ilyenekkel nem érdemes elhúzni az idődet.

Szakíts vele és szedj magadra egy kis önbizalmat. Akkor később biztosan akadni fog valaki :)

2023. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!