Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem többé nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem többé nem akar találkozni a szüleimmel, testvéremékkel. Ez nagy nyomást helyez rám. Egyáltalán nem törődik azzal, hogy ezzel engem bánt. Én megteszem a kötelességem, tartom a kapcsolatot az ő családjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 15:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Valóban nem írtam az okoat, mert a kérdésben nem lehet regényt írni. Nos, a helyzet a következő: immár 21 éve élek külföldön. A feleségemet 10 éve ismertem meg és fél év után költöztünk össze. Különösen amióta gyerekeink vannak, évente max. egyszer utazunk haza, hogy személyesen is találkozzunk a rokonainkkal. Úgyhogy asszem, sikerült leválni anyuciról, tenkitve, hogy 18 éve én vagyok a kenyérkereső. Mielőtt azt gondolnátok: NEM, nem tolom ezt a nejem tányérjára. Igazából jól meg vagyunk, szinte alig veszekszünk. Hogy miért nem akar a rokonságomhoz? Hát, azt mondja, hogy ott ő nem érzi jól magát. Soha sem bántotta senki, ő sem senkit. Mindig el van, elbeszélget, de ez csak látszat, nagyon nem szeret ott. Legutóbb áprilisban voltunk. Akkor az volt a kiakadás tárgya, hogy a gyerekek (a mieink, meg a testvéreméké, 8,5,5,2 éves) együtt akartak volna játszani. De a feleségem már unta, és el akart menni vásárolni. A gyerekeket ugye nem lehet az én bolond famíliámra bízni, így ők is jöttek velünk shoppingolni, ami ugye a lehető legjobb program 5 és 8 éves gyerekeknek. Nincs is izgibb, mint a DM, New Yorker, Deichmann stb... Nem mertem beszólni, hogy ezt most nem kéne, mert abból csak balhé és vita van. És kitalálja, hogy soha többé ne találkozzunk velük stb. Amint vissza jöttünk, ki is jelentette, hogy soha többé. Szóval ennyit erről. Aztán nem volt erről szó, de ezen a héten megint előjött ezzel. Az ok: a sógornőm (akinek szinte egyszer sem veszi fel, ha hívja) nem mesélte el neki előző hétvégén, hogy ő ezen a héten Londoba utazik. És, anyám meg azért hitvány pária, mert testvéremékhez kijár gyerekre vigyázni, de ide hozzánk sosem jön. Mert ugye öcsémékhez egy teljes órát buszozik, de nálunk már itt volna repülővel check innel és egyébbel együtt mindüssze 5 óra alatt. Teljesen érthető, hogy megsértődött és nem akar velük találkozni...
2023. jún. 11. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én megteszem a kötelességem, tartom a kapcsolatot az ő családjával."

Ez nem kötelesség. Ha nem akar, nem akar.

Ne csinálj nagy ügyet ebből.

2023. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Eleg kenyes a nejed.
2023. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mertem beszólni, hogy ezt most nem kéne, mert abból csak balhé és vita van.

Pedig jó lett volna. Már azt sem értem, miért ne lehet a "te boldong családodra" gyereket bízni és miért a bolond családod hibája, ha a gyerekek tök jogosan unják anyu shoppingját???

2023. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem jó feleséged van, ennyi és minél többet megengedsz neki annál inkább el fog vele szaladni a ló.
2023. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Keress egy családszerető nőt, akit nem csak a pénzköltés érdekel. Nagyon rosszul választottál. Neki minden kell, de ő semmit nem ad magából. Fel sem fogja, hogy nem mindenkinek van egy zsák pénze és rengeteg ideje gyerekvigyázásra. Ez a nő talán még téged sem szeret.
2023. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen családszerető? A párkapcsolat nem arról szól hogy a párom csaladjaval akarom leélni az életemet. Igen, a "csomag" része a család de vannak határok.
2023. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kattant ,abnormalis.
2023. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!