Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nem szeret ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem szeret ezek szerint?

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt.

Még nem élünk együtt, mert mindketten tanulunk. Amik miatt ezt érzem:


Sokat veszekedtünk ebben a 2 hónapban, és a legtöbbje azért volt, mert rajtam töltötte ki, hogy fáradt, nyűgös, stb. Máskor is voltak vitáink, de nem ennyi.

Mindennap egy órát beszélünk telefonon, vagy fél órát, elég mozgalmas napjaink szoktak lenni, van miről beszélgetni. Az utóbbi időben ilyeneket mondott nekem, hogy túl sokat beszélünk (van, hogy hetekig nem látjuk egymást, nekem meg hiányzik), és 15 perc után ilyet mondott, hogy tegyük le.

Az is zavarja, hogy hívás után én még szoktam neki írni és nem hagyom őt békén, pedig nem rosszbol csinálom. Ha tudom, hogy nehéz napja lesz, akkor írom neki, hogy kitartást, meg szeretlek, jó éjt kívánok. És ez zavarja.


2023. jún. 12. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Már régóta kifelé tart a kapcsolatból.
2023. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát én sok jövőre nem számítanék.


Mondjuk én nőként sem értem, hogy ennyi telefonálas után minek irogatsz még. Köszönj el a telefonba és ennyi.


De ettől független, ennyi infóból ja. Nem adok sok időt az egésznek.

2023. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát itt semmi szeretet/szerelemféleségre utaló jelet nem látni. Akinek volt az életben szerető párja az tudja, hogy az nem ilyen.
2023. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Megvan az utódod.
2023. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts vele, már lehet van utódod.
2023. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, neki már igazából nem kellesz. Csak még nem meri kimondani hogy szakítani szeretne.

Nyeld le a keserű pirulát, és tedd meg te. Aztán keressél olyat aki értékel is.

2023. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!