Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem foglalkozik velem a munkatársai előtt. Ezek szerint nem szeret?

Figyelt kérdés
Akárhol sétálunk, átölel és csókolgat. Folyamatosan mondja a baráti társaságunknak, hogy mennyire szerelmes, legszívesebben már most elvenne feleségül. Naponta ír 2-3 sms-t, hogy szeret, sokszor felhív napközben amikor van ideje. Ha megjelennek a munkatársai (2 férfi, akiket ismerek, beszélgettem már velük) mintha szégyellné hogy járunk, vagy nem is tudom, egyszerűen nem hajlandó átölelni, megfogni a kezem, ha meg akarom csókolni, elfordul és beszél tovább a munkatársaihoz. Szerencsére csak hetente egyszer-kétszer fordul elő, de engem idegesít. Mit csináljak? Már szóvá tettem neki, azt mondta butaság amit beszélek, ő nem szégyell senki előtt sem.
2009. jún. 9. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szeret, de szerintem szégyenlős. És a munkatárs... hát :D Mégiscsak többet mondasz el egy barátnak mint egy Munkatársnak.. és szerintem tényleg szégyenlős beszélj vele.
2009. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
26 éves...:S
2009. jún. 9. 09:25
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezek a munkatársak papucsnak tartják vagy attól fél, hogy papucsnak fogják tartani :) Nem szeretjük ha papucsnak tartanak minket...mondjuk engem egyáltalán ki mit gondol :D


25/F

2009. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem macsós neki, hogy átölel, megcsókol és mások előtt kimutatja az érzéseit. Zavarban van.
2009. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért papucs valaki, mert hagyja, hogy megcsókolja a barátnője? A másik 2 ffi egyedülálló.
2009. jún. 9. 09:36
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy nem akarja őket rossz helyzetbe hozni. Én sem csókolgatom folyamatosan a barátnőmet ha mondjuk a haverokkal is találkozunk, mert beszélgetek velük, stb.

Híd el, attól mert nem veled hanem más emberekkel is foglalkozik, attól még szeret.

2009. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem a barátodat.


Azt tudom elképzelni,hogy a 2 munkatársának végtelenül magas a mércéje a nőkkel kapcsolatban,és a barátod úgy gondolja,hogy az ő mércéjüknek nem biztos,hogy megfelelnél.


A másik: lehetséges,hogy a 2 munkatársa furcsának tart téged valamiért...akármiért,vagy akár konkrétan nem találnak szimpatikusnak. És ezt közölték a barátoddal,ő pedig így kezeli a helyzetet,ahogy leírtad.


Remélem nem nekem lesz igazam,de mindenképp beszéld meg vele ezt a dolgot,kérdezz rá bátran és ne hagyd,hogy tereljen.


Személyes vélemény: én akit őszintén szeretek,azzal nem csinálnék ilyet soha.


Sok sikert;)


Géb

2009. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

09:54-esnek: Nem kell állandóan csókolgatni a másikat,de a kezét nyugodtan meg lehet fogni,át is lehet ölelni és ha adunk 1-2 puszit a másiknak,azzal sincs semmi gond,sőt,az nagyon jó a másiknak.


Géb

2009. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindkét munkatársával jól kijövök, szoktam velük beszélgetni, nem hinném, hogy nem kedvelnek.
2009. jún. 9. 10:00
 10/19 anonim ***** válasza:

9:54-es vagyok

Nem csókolgatom folyamatosant úgy értettem hogy csak nem csak vele törödöm. Ha a két srác egyedülálló akkor ez egy ok lehet. Lehet hogy nem akarja őket rossz helyzetbe hozni azzal hogy neki ott vagy te, nekik meg senki. Tudod amikor egyedül voltam és ott ment a folyamatos lamoure előttem eléggé idegesítő tudott lenne (ez van).

2009. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!