Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne "többet" kihozni egy ilyen kapcsolatból? (én itt ő külföldön)

Figyelt kérdés

17 vagyok/F

Van egy lány akit külföldön megismertem és kb fél éve hetente 2-3 írunk egymásnak üzeneteket.Néha képeket is küldünk hogy éppen mi volt velünk stb.

Az üzenetekből arra következtetek hogy eléggé rám van kattanva mert írja mindig hogy de jó lenne ha így meg úgy látnánk egymást, órákig csak ölelne stb.

És én is eléggé bírom a lányt.

Mivel elég régóta írunk egymásnak így szerintem kezd ellaposodni ez a kapcsolat.Már nem olyan izgalmas.Már elég jól ismerjük egymást.

Ő kicsit szégyellős, visszahúzódóbb.


Én olyanra gondoltam hogy valahogy "többet kéne megmutatni magunkból".Ezt viszont nem tudom hogy hogy mondja meg neki vagy hogy csináljam.


Nektek még milyen ötleteitek vannak?Mit lehetne csinálni?

1-2 ezer kilométer van köztünk :D

Tudom...fura ez ilyen távolságnál de hát ez van...


2011. aug. 24. 15:28
 1/7 MákosLajos ***** válasza:
msn sex? :D
2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon bírod,akkor szerintem még ne küldj neki képet a pélódról :D
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem pont erre gondoltam

De jó meglátás :D:D:D

2011. aug. 24. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Webcam sex segíteni fog :D
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen okosak vagytok akkor azt is mondjátok hogy hogy? :D
2011. aug. 24. 16:29
 6/7 MákosLajos ***** válasza:
veszel 1 közeli boltban 1 web kamerát és be üzemeled :D
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hogy csak ezt írogatjátok már ráállt erre az agyam de azt nem tudom hogy ezt hogy mondjam neki.
2011. aug. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!