Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, kezdek kiábránduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kezdek kiábrándulni barátnőmből aki egy ideje mindent a gyerekvállalásnak rendel alá én pedig valami megtűrt másodhegedűsnek érzem magam mellette?

Figyelt kérdés
Van ebből kiút vagy ennek a kapcsolatnak így már ennyi? Én is szeretnék gyereket de nem így ahogy ő teszi. Már szex is csak akkor van ha az gyereknemzés szempontjából ideális időpontban van számára...
2023. jún. 18. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kiszállsz. Ez nem kapcsolat. Csak donornak tekint. Állj odébb, nehogy te légy az apa, aztán dobva leszel, de fizetsz min. 20 évig.
2023. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Én pont ilyen nőt keresek. Cserélünk helyet?
2023. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha még nem fogant meg, szerintem kerüld el nagyon messzire. Ez a fajta nő csak addig kedves veled, amíg meg nem fogan. Onnantól pénztalicska leszel és kuss a neved. A gyereknevelésbe se lesz beleszólásod, mindig az lesz amit ő akar. Undorítónak tartom ezt a típust.
2023. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nőként írom, hogy nagyon gáz és kiábrándító ez a viselkedés, én kivágnám, mint azt a bizonyos macskát. Keressen más spermadonort, mert láthatóan neki ennyi kell csak.
2023. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Lépj le mielőtt terhes lesz. Csak donornak kellesz valóban.

n

2023. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Mielott arra buzditjatok, hogy hagyja el, en egy kicsit megértem, mert mi is tul vagyunk ezen a gyerekprojekten. Nyilvan nem jo, hagy ragorcsol, de szerintem inkabb támogatni kene a lanyt. Valoszinuleg aggodik amiatt, hogy nem jon ossze, miert nem jon ossze, gond van vele, a parjaval? Lombikozni kell majd? Szerintem inkabb probalj leulni vele es szepen, higgadtan (!!!) mondani neki, hogy ez igy nem jo. Azokban a hónapokban en is ugy alltam a szexhez, hogy gyerek legyen belole, jo, annyira nem goecsoltem ra, de nekem sem ment ugy, hogy ez csak elvezet vedekezes nelkul. Ha a projekt elott normális volt, en nem kialtanek ordogot.


Egyebkent az en tanacsom az, hogy 2 naponta csinaljatok, amint elmulik a menstruacioja, utana kezdjetek,mert a peteérés sem oramu pontossággal van.

2023. jún. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Mielőbb szabadulj meg tőle.

N

2023. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

#6-tal értek egyet.

Sok ilyet láttam, amikor a nő évekig várt arra, hogy a pasi végre rábólintson a gyerekre, aztán meg hónapokig nem jön össze. Ilyen helyzetben tíz nőből kilenc rágörcsöl a "babaprojektre". Főleg, ha közel a bűvös 30.


Szakítás helyett egyszerűbb lenne vele erről beszélni. Mondd el, hogy te mit érzel, hogy mitől tartasz, mi zavar, stb.


Arra pedig lelkiekben készülj fel, hogy ha esetleg lesz gyerek, (és teljesen mindegy, hogy vele vagy más nővel,) akkor másodhegedűs leszel. Az első hónapokban örülj, ha benne vagy a zenekarban. És egy jótanács: ezen a kirekesztettség érzésen az segít, ha aktívan kiveszed a részed a gyereked gondozásából, kialakul egy szoros apa-gyerek kötődés. Így a párodnak is több ideje és energiája jut rád.

Ha ketté kell szakadnia, mert vagy ő van és a gyereke, meg ő és a férje, de ti hárman együtt, egy családként nem léteztek, akkor a kapcsolat szépen elindul a lejtőn. Ha elkezdesz rivalizálni a saját gyerekeddel a nő figyelméért, akkor be is gyorsul és meg se áll a válásig.


Kommunikáció a kulcs! Beszélj vele!

2023. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen? Másodhegedűs leszek a gyerek mellett? Az tök jó, akkor inkább keresek olyan nőt akinek nem kell gyerek! Én egyenrangú szeretnék lenni a párom mellett!
2023. jún. 19. 10:29
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

9

Ha igy gondolod akkor tényleg jobb is lesz. Egy kis csecsemő minden időt es energiat elvesz, mellette tényleg van hogy egy pohar kávet 2 ora alatt tud csak meginni az anyja. Ez kezdetben mindenképp ilyen. 2-3 óránkent félora szopizás, büfiztetes, pelenkazas, altatás, ejjel-nappal folyamatosan.

Normális esetben ezt egy apa megérti, elfogadja, amiben tudja segiti, hisz ő is ugyanugy szereti a gyereket. Es azt is megerti hogy a feleségének aki örülhet ha egyhuzamban 1 orat alhat, se kedve, se energiaja még a férjenek is teljesitenie. Ez ilyen, ez a termeszetes, ez a normalis. Vagy félreb@ssza gyereket, hagy üvöltsön, es akkor foglalkozik a párjával is, meg magával is. Ha te ez utóbbit szeretnéd, akkor ne akarj gyereket. Majd ha eltudod fogadni hogy ez ezzel jár. Ezt viszont tisztázzátok, mert különben mindannyian megsínylitek...

2023. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!