Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van gyereke a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyereke a párodnak hogy dolgozzuk fel a negatív érzéseket hogy mással van közös gyereke?

Figyelt kérdés
Néha napján elkap ez a rossz érzés hogy nekünk nincs még közös, de kevés ideje vagyunk együtt, a gyerekkel jó a kapcsolatom, ez az érzés normális? Egyebként jó a kapcsolatunk, és boldogok vagyunk, együtt élünk, már előttem elvált egy pár évvel, nekem nincs gyerekem

2023. jún. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a kapcsolat elején is tudtad, hogy van gyereke. Akkor nem okozott ez negatív érzéseket neked? Miért negatív? Vagy mi változott azóta?
2023. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt negatív érzésem, nem voltak rossz gondolataim ezzel kapcsolatban.


De szerintem nem lehet féltékenység érzéssel mozaik családot jól működtetni.

2023. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Pár év és elmúlik. Tényleg van egy negatív érzelem benne, hogy együtt volt valakivel, akivel annyira elmélyült a kapcsolata, hogy gyerekük is lett, utána meg ugye jó esetben találkoznak is egymással rendszeresen. Nem a volt feleség személye vagy gyerek személye miatt, hanem maga az előállt helyzet ad bizonytalanságot. Meg kell bízni a másikban ahhoz, hogy működjön a kapcsolat, ahhoz viszont idő kell, hogy kialakuljon.
2023. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ezen stresszelni. Páromnak is van gyereke. Megismerkedésünkkor már tudtam. Elvált volt. Közös gyerekünk nincs. Teljesen jól működik a kapcsolat. Eszembe sem jut azon gondolkodni, hogy nem az én gyerekem és a páromnak sem pörög a múlton.
2023. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
21 éves vagy, lehet azóta 22 mert régóta ide írogatsz. Ha apakomplexusod van, azt kezeltesd, ha mindenképp csak az idősebb jöhet szóba, akkor is találsz simán olyan 30 évest de 20on évesek között többet, akinek nincs gyereke. Ennyi. Én biztos nem jönnék össze elválttal vagy gyerekessel, 28 vagyok.
2023. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mivel gyerekessel, elválttal össze se jövök.
2023. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, miért jöttél össze vele?
2023. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!