Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál olyan kapcsolatban hogy nem tudtál dönteni?

Figyelt kérdés
Nem tudtad hogy próbáld helyrehozni vagy inkább szakítás..mi okozta ezt a kételyt. Később jó döntésnek bizonyult?
2023. jún. 21. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképoen érdemes először megpróbálni helyrehozni, és ha nem megy, akkor legalább tudod, hogy megpróbáltad.
2023. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól fugg, hogy mit kéne helyrehozni, megcsalast, verest, lopást, drogok használata és ilyesmiket nem lehet és nem is érdemes.
2023. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Épp ebben a helyzetben vagyok, és nagyon nem könnyű. Egyet értek 1-essel.

Esetünkben az együtt töltött idő, a család, az egymás iránti szeretet miatt meg kell próbálni helyrehozni, még ha néha kilátástalannak tűnik is. Ha nem sikerül, nem tudom hol lesz az a pont, és hogy fogjuk tudni kimondani, hogy hiába volt a próbálkozás és vége. Ha csak ezt a lehetőséget nézném azonnal elválnék. Csak akkor van értelme próbálkozni, ha tudsz benne hinni, hogy sikerülhet. Bárhogy is döntesz, kívánom hogy az élet igazolja a választásodat!

2023. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudsz dönteni, valamit biztosan választani fogsz.

Nálam az okozott ilyen helyzetet, hogy elkezdtem beleszeretni másba. A megjavítás mellett döntöttem, nagyon sokat tettem érte, és tudom, hogy azért választottam akkor azt az utat, mert hittem benne, nem akartam próbálkozás nélkül feladni. Emiatt akkor számomra ez volt a jó döntés, de azért még így évekkel eszembe jut, hogy "mi lett volna, ha?"

Az a kapcsolat nem hiszem, hogy még tartana, a mienk pedig jobb lett, de az, hogy elnyomtam a vágyaimat, nagyon mély nyomot hagyott bennem.

2023. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen vágyat nyomtál el?
2023. jún. 21. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akkor vele szerettem volna lenni, nem a párommal. Az eszem húzott csak afelé, hogy megpróbáljam megjavítani a kapcsolatomat, a szívem nagyon nem ott volt. Azzal, hogy a javítás mellett döntöttem és próbáltam kiirtani az érzéseimet, nagyon erősen magamra nyomtam, hogy csak az a lényeg, hogy "jó" legyek, hogy én és az érzéseim nem számítanak annyit, mint mások érzései vagy a normák, és hogy nem érdemlem meg, hogy megkapjam azt, amire vágyok.
2023. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!