Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt problémának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt problémának?

Figyelt kérdés
Új kapcsolat. Én eléggé zárkózott vagyok, a barátnőm pedig nyitott, sok baráttal. Namármost a problémám: Ha együtt vagyunk, akkor mindig nagyon fáradt, sokszor van az, hogy már este 10 óra felé nem lehet vele még filmezni sem (nem hogy kicsit aktívabb tevékenységet, amit eléggé igényelnék egy kapcsolat elején...khm) mert ő elalszik kb, ha meg a haverjaival van akkor képes fent lenni hajnal 2-3-4 óráig. Most is mennek bulizni és még el sem indultak még csak alapoznak ÉJFÉLKOR.
2023. jún. 21. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem szerelmes. Én közölném, hogy hát, szia.
2023. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A társaságod nem pörgeti meg annyira, mint a barátai.
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Szép kis kapcsolat. Persze hogy nincs kedve amikor éjszaka lerendezik.
2023. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, aki ilyen piti probléma után azt mondja, hogy szakíts, annak volt egyáltalán normális párkapcsolata?


Kérdező, beszélj vele erről minél hamarabb, ne hagyd, hogy gyűljön benned a feszültség emiatt.

2023. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mindenkinek arra van ideje, amire szeretne időt szánni. De ha eddig nem beszéltél vele, akkor honnan tudja szerencsétlen, hogy te mit szeretnél?

Mégsem várhatod el, hogy gondolatot olvasson.

2023. jún. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Miert olyan hihetetlen, hogy ejszaka bealszik az ember az agyban? Forditva lenne ez problema. Miert gondoltad, hogy abbol egy jo kapcsolat lesz, ha a masik bulizni jar, ahova nem akarsz menni? Eleve a not sem ertem, neki mi szuksege egy ilyan pasira, aki egesz nap otthon kuksol, amikor o meg partizgat?
2023. jún. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért csak a kapcsolat elején akarsz baszni, és miért nem mered mondani?
2023. jún. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Keress olyat akinek a tv az élete òt meg hagyd békén.
2023. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk ne este 10-kor akarj vele szexelni?

Amúgy amikor a barátokkal vagyok, iszogatunk, "bulizunk", akkor én is sokkal élénkebb vagyok és tovább fenn tudok maradni, mint a sima hétköznapokon (10-kor már nekem is lövik a pizsit). A barátokkal ugye beszélgetünk, mozgolódunk, aktív az egész összejövetel, plusz ugye az alkohol is élénkít (amíg iszod, nem utána :D ), könnyebb úgy ébren maradni sokáig, mint az ágyban kényelmesen összebújva a félhomályban.

2023. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Új kapcsolat és màr ilyen? Nem vagy neki fontos, nem szeret,én elengedném ezt teljesen...
2023. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!