Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt problémának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt problémának?

Figyelt kérdés
Új kapcsolat. Én eléggé zárkózott vagyok, a barátnőm pedig nyitott, sok baráttal. Namármost a problémám: Ha együtt vagyunk, akkor mindig nagyon fáradt, sokszor van az, hogy már este 10 óra felé nem lehet vele még filmezni sem (nem hogy kicsit aktívabb tevékenységet, amit eléggé igényelnék egy kapcsolat elején...khm) mert ő elalszik kb, ha meg a haverjaival van akkor képes fent lenni hajnal 2-3-4 óráig. Most is mennek bulizni és még el sem indultak még csak alapoznak ÉJFÉLKOR.
2023. jún. 21. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha az ágyban tévézünk, én is bealszom 10-re. Miért nem kezdtek szexelni pl fél 8-kor?
2023. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Jézusom... Egyre kínosabb, ami itt megy. A hozzászólók több, mint fele simán elszidja a férfit úgy, hogy gyakorlatilag fel sem fogja a helyzetet. A kapcsolatban az egyik fél le van tojva, a szex is rossz, erre olyanokat írtok, hogy miért akar este 10-kor szexelni és kussoljon? Hát, aki képes este 10-kor elmenni bulizni, az szexelni is képes.

Csak, na. A szokásos. Férfi a kérdező, ezért el kell szidni.

2023. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom... Gondolom dolgozik vagy sulizik a csaj, így este 10kor elaltatja egy film. Főleg, ha csak fekszenek és nézik, nem is beszélnek róla közben. Hétvégén meg alszik 10-11-ig, aztán este 8-kor elmegy bulizni és marad éjfélig. Nekem ebben semmi furcsa nincsen.
2023. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfi a hibás. De egy normál hétköznap miért kell tízig virrasztani, miért nem kezdeményez korábban? Le kell tenni aludni a gyerekeket vagy miért nem fog hozzá...?

Ha nő kérdezné ugyanezt fordítva, akkor is ez lenne a véleményem.

Sztem teljesen érthető, hogy hétköznap este 10-kor sötétben ágyban fekve az ember elszenderül, én biztos, mert 5:40-kor kelek. Ha buli van, akkor nyilván nem alszom el a házibuli kezdetekor 10-kor a társaság közepén.

2023. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erdekes itt nehany ember ertelmi szintje. Tegnapelott lett felteve a kerdes es tegnapelott ment bulizni a csaj. Az nalatok hol volt hetvege?
2023. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nem hétvége. De nem tv előtt sötétben punnyadós este. Társaságban nem alszom el 10-kor szerdán se. Viszont szombaton is elalszom otthon az ágyban fekve.
2023. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!