Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Haverokkal 1 hónappal ezelőtt megbeszéltem, hogy megyek a nyaralójukba pár napra a hétvégén. 1 héttel ezelőtt viszont a barátnőm bejelentette, hogy a családja most tartja a hétvégén az ő szülinapi ebédjét. Mondtam neki, hogy szeretnék nagyon elmenni a haverokkal, mert régóta megterveztük ezt, plusz az elmúlt 3 hétvégén mindig a barátnőméknél voltam, mert mindig volt valami családi esemény náluk, és sok más programot lekellett mondanom. De a családja meg a bnőm most mégis haragszik rám, mert nem vagyok ott a barátnőm szülinapi ebédjén.

2023. jún. 24. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha szeretsz összeveszni, akkor igen.
2023. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
1 hónapból 1 hétvége jár neked is. Viszont a szülinap egy fontosabb esemény általában. Kompromisszum lehetne, hogy ő tol a szülinapozáson, vagy külön elmentek mondjuk étterembe. De az is beszédes, hogy ezt nem tudjátok megbeszélni.
2023. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Mondd, hogy már nagyon prostiznál.
2023. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Helyesen!


Eddig ott voltál és a barátnő jóval később szólt, holott a tervről már tudott, hogy haverokkal is szeretnél lenni.


A barátnőd nagyon ki akar téged sajátítani a családjával együtt. Ha hagyod magad manipulálni, akkor te leszel a papucs, mert a családnak fogsz élni, azt nézni, hogy nehogy még véletlenül se bántsd meg őket, viszont ok magasról tesznek a te igényeidre, a te terveidre.

A szüleid ilyesmit elvarnak tőled, vagy a család, hogy az összes bulin részt kell venni? Még ők sem várhatják el, felnőtt férfi vagy és jár neked az egyedüllét, vagy a barátokkal való kirándulás.

Nehogy már a barátnő és a családja dirigáljon neked.

Ha van eszed inkább kiteszed a csajt! Vagy megmondod neki (a családjának is, ha úgy érzed), hogy nem vagy bologató kiskutya, hanem egy ember, akinek joga van egyszer másokkal eltölteni időt és nem mindig velük! Ha nem tetszik neki(k), nem változik a helyzet, akkor is a legjobb megoldás a szakítás.

2023. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Sose értettem, miért kell ekkora felhajtást csinálni egy születésnapból!
2023. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előtte egy nappal adsz neki ajándékot, vele töltöd a napot és kész.

1 hónappal ezelőtt meglett beszélve, ő miért nem szólt előre neked, hogy a szülinapot veled akarja ünnepelni? Jó, te is gomdolhattál volna rá, de ha pont úgy jött ki a szállás, vagy ilyesmi azt már nehogy lemond már ő miatta! Jövőre is együtt lesztek, ugye? Meg azután is. Akkor is ünnepelhet veled!

2023. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
És egy haveri circle jerk miért ekkora felhajtás?
2023. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
A barátnő miért nem tartja veled kettesben és aztán a családdal együtt? Meglehetne oldani, de ők azt várják el, hogy ne menj sehová maradj a barátnővel együtt.
2023. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem helyesen tetted. Ezt barátnőként mondom, akinek nemrég szülinapja volt.


Egyébként ez nem nagy ügy és eléggé vészjósló az, hogy ez ekkora problémát okoz és nem tudjátok megbeszélni. Vagy máskor ünnepelni.

A barátnőd miért nem rakja az ünneplést máskorra? (Ha nagycsaládi, akkor értem, de olyanról vagy szól nagyon előre, vagy nem várja el, hogy részt vegyél normál esetben.)

2023. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
#7 Senki nem mondott olyat, jelentsen is az a betűkupac ott bármit, ha már egyszer magyarul képtelen vagy megfogalmazni… -.-
2023. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!