Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a lakbért?

Figyelt kérdés

Ha olyan helyzetben lennétek, hogy a pár egyik felének saját ingatlana van, tehát csak a rezsit kell fizetni, az is alacsony, de pár másik fele nem érzi jól magát benne ezért költözni akar albérletbe szerintetek hogy kéne fizetni a lakbért?


A) 50-50%

B) az a fél aki nem érzi jól magát fizesse az albérleti költséget és a rezsi 50-50%

C) egyéb (jó tanácsokat elfogadok)


2023. jún. 24. 20:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azért nem akar itt lakni mert ez nem Buda és kicsi is a lakás. Na most ebből a második probléma szerintem is valid, de akkor se adnék ki plusz 70-80 ezeret alaphangon plusz 10 nm-ért. Egyszerűen nem ér annyit nekem se buda, se a tér. Amúgy egy szép, igényesen felújított lakásom van, azt sem szeretném hogy lelakják, meg ki tudja hogy jól érezném magam ott, ezért nem szívesen adnám ki az enyémet.
2023. jún. 24. 22:30
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Én egy centit nem mennék arrébb. Könnyű annak akinek semmije nincs, ugráltatja a másikat.
2023. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

"

Te ki tudod adni a saját lakásod, "


Igen, de az sem olyan egyszerű. A kérdezőnek minden cuccát át kéne vinni, a bűtorokat lelakják, és ha netán valami gond lesz a kapcsolattal, akkor mit csinál? Nem lehet egyik napról a másikra kidobni egy albéelőt.

Szerintem csak nem bírja elviselni, hogy az a tied.

2023. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

21:

Ha olyan sznob, hogy neki csak Buda jó, akkor vegyen egy nagy lakást ott,

Amúgy ti már együtt éltek? Honnan költözött oda?

2023. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
En ilyen emberrel nem foglalkoznék, és biztosan nem költöznék.
2023. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

21. Így ebben a formában felejtős szerinten is. Azt hittem esetleg nem tudja megoldani a munkába járást és hasonló komolyabb probléma van. 😀

Mi az hogy kicsi a lakás, meg az nem Buda? Valami főhercegnővel készültél te összebútorozni? 😊

2023. jún. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

Hát vegyen nagy lakást Budán. Hajrá.

Dehogy költöznék. Biztos, hogy nem.

2023. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én kiadtam a lakásomat, hogy a most már férjemmel az ő kisvárosában össze tudjunk költözni - valakmelyikünknek a távolság miatt muszáj volt költöznie. Őt ide köti a munkája, én meg amúgy is váltani akartam, úgyhogy már errefelé kerestem új állást.

50-50 fizetjük itt az albérletet, nekem meg van egy drágább pesti kiadott albérlet a saját zsebembe, még jobban is jövök ki.

2023. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
28 de az más, hogy a munkája miatt költöztök, mint hogy a nincstelen sznob Budáért nyafog.
2023. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!