Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedett a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett a kapcsolat elején másképp?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején a barátom folyton csak dicsérgetett, bókolt nekem, de így több mint egy év után, már nem. Mikor kérdeztem miért a válasza az volt, mert már nincs célja, úgy is övé vagyok.

Volt már úgy hogy a karomat viccből ütögette ököllel, persze nem erősen, meg nem is fájt, de akkor is mérges lettem rá, nem érti miért voltam mérges, mikor ő csak játszott velem. Nem érti miért picsogtam ezen, mikor nem is fájt nekem.

Az exeit is lejárja, hogy ilyen-olyan gonoszak voltak hozzá, 1 hete látta élőben az egyiket a férjével, és a barátom azt ecsetelte nekem, hogy mennyire csúnya, de hogy neki sose kellene többet az exe, iszen csúnyább, mint én.

Sokszor lejár engem, hogy mennyire lusta vagyok, hogy még az exei se voltak ilyenek. Sokszor ha csinálok neki kaját is lejárja, hogy pl. biztos más maradékát adom oda neki, vagy hogy valamit kihagyok a szendvicséből, amit mondott, hogy tegyek bele, akkor én mennyire nem tudok soha semmit megjegyezni. Vagy hogy én milyen rossz filmeket találok, ne is nézzünk már olyan filmet, amilyet én szeretnék.

Sokszor mondja nekem, hogy fogjam be a számat, vagy hogy ha nem fejezem be, akkor kapni fogok tőle. Szerinte ha én nem fogom jól ellátni a házi munkát, ha majd együtt fogunk élni, akkor a kapcsolatunknak vége lesz, hiszen ő szerinte egy nőnek feladata van egy ház körül, ne gondoljam, hogy egész nap ülni fogok.


2023. jún. 25. 20:08
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig.


A vàlasz: beetetési időszak.

Horgàszok is csinàljàk, h jobban harapjon a hal. Ha nem lenne egyértelmű: te a hal vagy.

2023. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Miért viselkedett a kapcsolat elején másképp?"


Válaszolt rá már:


"Mikor kérdeztem miért a válasza az volt, mert már nincs célja, úgy is övé vagyok."


A jó Isten áldjon meg téged, adjon neked fényességet, erőt, bölcsességet, de tényleg kívánom neked!🙏


Miért nem hagyod már végre el?

Hányszor írsz még ki ide kérdést? 🙄🤔

2023. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egészen hihetetlen, hogy ilyen embernek barátnője van, aki nemhogy elviseli, hanem még kaját is csinál neki 😨

Hozzád csak egy kérdésem van: miért vagy még vele? Főleg egy ilyen után: "Sokszor mondja nekem, hogy fogjam be a számat, vagy hogy ha nem fejezem be, akkor kapni fogok tőle"

2023. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

1- már túl vannak a beetetésen. Most már ez nem jó, meg az nem jó, de az övé a nő, és dolgozzon rá, csak fogja be a száját, különben kap egyet.

Kérdező, most kell lelépned, mielőtt még még jobban bántana.

2023. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

#4 a kapcsolat elejéről kérdezett a Kérdezőnk.


Az a beetetés volt.

Viktorosan: isderenikvescsön?

2023. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akartam már vele szakítani, de olyankor percenként hívogatott, meg mondja hogy ő még senkit se szeretett ennyire nagyon, mint engem. De azt is mondta már hogy másnak csak szexre kellenék.
2023. jún. 25. 20:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Amugy meg szerintem sem lenne senki, akit őszintén érdekelnék, hiszen ugy se sokat érek.
2023. jún. 25. 20:22
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hazug mocsok getzi.


Dobd ki, menjen isten hírével.

2023. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez téged miért állított meg? Nem volt teljesen egyértelmű, hogy megint hazudik?
2023. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem igaz, amit összehord neked.

Ő hazudik neked és manipulál!

Nem igaz, hogy nem vagy értékes, miért hiszed el neki?

Pontosan azért mondja! Ez egy ördögi kör, ha nem vetsz neki végett nagyon csúnyán végezheted!

Nem szerelmes beléd, sose volt, nem tisztel és nem is szeret mégcsak mint embertársát se!

Ne hallgass rá, szakíts vele, DE apud/anyud/fiútestvér/fiúbarát társaságában. Semmiképp ne légy vele egyedül! Aztán a szakítás után sem légy egyedül, ha ne adj Isten zsarolna, hogy megöli magát, vagy téged, akkor jelentsd fel a rendőrségen! Ha a munkahelyeden zavar, ha utánad járkál, akkor is a rendőrségre menj!

Mindenképp sürgősen látogass el pszichológushoz, ha nincs rá keret, akkor olvass nagyon sok könyvet önbizalomnövelésről, egészséges emberi/szerelmi tulajdonságokról/kapcsolatokról.

Vannak direkt olyan csoportok is, segít a jóga, meditáció, sport és sok más hobbi, hogy megszeresd önmagad, hogy fejlődj!

Ne hagyd, hogy az a senkiházi pöcs uralkodjon az életed felett!

2023. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!