Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt ilyen pont a kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen pont a kapcsolatotokban csajok?

Figyelt kérdés

Főleg a korosztályom (30 alatt) érdekelnének a válaszok.

Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, nyilván hullámvölgyek is vannak de mindig hamar megoldjuk. Azonos a felfogásunk, a kommunikáció, az elképzelés a jövőről. Nem unatkozunk, de mindent higgadtan oldunk meg és szeretettel megyünk aludni.

Az elmúlt 1-2 hétben jött a gondolat, hogy vajon mit szeretnék, megállapodni vagy még élni húszas éveimet, aztán majd egyszer talán találok valakit aki hasonlóan szeret és van oda értem.

Azt érzem, hogy ha ennek a kapcsolatnak vége lenne azt mindketten nehezen vennénk, lehet hogy életem egyik legnagyobb hibája lenne, de 23 évesen mintha még nem eléggé éltem volna ki magam. Ő a második párom, kavarni sosem kavartam, de egy kicsit hiányzik az hogy szabadon csapják a szelet nekem.

(23/L)



2023. jún. 27. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha otthagyod és megint normális kapcsolatot keresel meglátod mennyi hülye fog lehuzni...
2023. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kitana. ***** válasza:

Nem érdemes ilyesmi miatt feladni, annyira nem nagy dolog egyáltalán, hogy x ember csapja neked a szelet, ennél jobb egy stabil kapcsolat, komolytalan flörtökbe amellett is bele lehet menni pl munkahelyen, nem kell apácaként viselkedni, lehet élvezni mások figyelmét, csak nyilván tettlegességig nem fajulhatnak ezek a dolgok, de ez nem egy nehéz feladat, ha szereted a párodat.

Normális kapcsolatba minden belefér a megcsaláson kívül, önmagában a szex másokkal meg nem ér annyit.

2023. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen érzésem, igaz nekem első komoly kapcsolat volt, mással 0 tapasztalattal rendelkeztem, ezért is voltam kíváncsibb. Végül más problémáink is lettek, úgyhogy nem ezért szakítottunk, és így a lelkem is nyugodtabb volt, hogy úgyse működött volna... Nem bántam meg, hogy vége lett, és megtapasztaltam mást is, annak ellenére, hogy nem volt egy hatalmas ereszd el a hajam, 1-2 kaland nekem bőven elég volt, hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való. De biztos vagyok benne, hogy részben emiatt is tudok most olyan stabil lábakkal állni a házasságomban, hogy nincs egy idealizált, meg nem tapasztalt álomkép a fejemben, hanem pontosan tudom, mit "hagyok ki", és nem bánom egyáltalán.
2023. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

En sem a kért korosztály vagyok, de pont ezért mondhatom hogy ha boldog vagy vele, akkor ne tedd!

Nekem is sok férfi volt az életemben, de furcsamód a fiatalkoriak voltak a legjobbak. A második férjembe is még 18 evesen beleszerettem, csak akkor még nem lehetett köztünk semmi. Az elsőbe 33 évesen, de az inkább volt már megállási kényszer, mert elegem volt a sok váltogatásból.

Es hidd el nagyon nehéz olyat talalni akivel ilyen sokmindenben összeilletek. Csak a szexért egyátalan nem éri meg szakítani, sokkal többet vesztenél mint nyernél! Igaz mindenkivel más (merettől függetlenül, mielőtt jönnek az önsajnaló "kisf.szuak"), de sokkal többet ér hogy emberileg milyen a kapcsolatotok.

Lehet most szakitanal, aztan 40 évesen egyedül döbbennel rá, hogy az a 20 kapcsolatod aki azota volt, még együtt se ert annyit mint ez az egy, aki már rég boldog családapa.

Es az is igaz, hogy az igazan jók bizony hamar elkelnek, vagyis 30 fölött már alig akad megfelelő. Utana 40 körül kerülnek elő újra elváltként, 1 vagy több gyerekkel. De akkor meg már nőként cseszheted a gyereket, mert ha tudsz is még szülni, már nem birod ugy, raadasul mire érettsegizik te mar 60+ leszel.


Szóval ha igazán szereted, akkor a legnagyobb butaság lenne emiatt otthagyni.

Más kérdés, hogyha igazan szereted, akkor hogy jut ilyen eszedbe? Nekem is voltak ilyenek hogy "ha most megallok, akkor soha többet nem lehetek mással." És ez ijesztő volt. De utolag rajöttem hogy őket nem is szerettem igazán, meg nem is emiatt szakitottunk.

Szóval ezen is gondolkodj, hogy miert gondolsz ilyenekre.

38n

2023. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

2es és 10es (vszeg ugyanaz a személy) túl sok romantikus filmet nézett.

Ez a "nem vagy szerelmes" duma elég gyökérül hangzik egy több éves felnőtt kapcsolatban. Tudományosan kimutatott tény, hogy a szerelem max 2 évig tart, aztán teljesen átveszi a helyét a szeretet. A szerelem egy önző és vak érzés, ezek a tulajdonságok pedig hosszútávon rombolnak egy komoly kapcsolatot, ezért abszolút nem lenne jó, ha örökké megmaradna.

Persze tinifilozófiának jó ez a szerelmes-nemszerelmes dolog, de pont azért, mert a tinik még koruknál fogva nem tudtak megtapasztalni hosszabb, komolyabb kapcsolatot, ezért fogalmuk sincs hogy máshogy működhetne a dolog.

2023. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Volt.

Körülnéztem a közvetlen környezetemben, és nagyon hamar rájöttem, hogy amilyen a felhozatal, tutira nem találnék a páromnál jobbat.

Baromira nem érné meg szakítani egy alapjaiban jól működő kapcsolatban a "kalandvágy" miatt, főleg ebben az időszakban, mikor nyakra-főre szaladt mindenki a legminimálisabban stabil kapcsolatban házasodni, már csak a CSOK/babaváró miatt is.

Apukákkal szeretnél ismerkedni vagy azt gondolod, találnál másik értelmes szingli pasit? Ki kell ábrándítsalak, sírva rohannál vissza a mostanihoz... :)

25/N

2023. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor fog működni ha mindketten ugyanolyan kitartóan álltok egymáshoz. És ha jönne bármilyen bezavaró tényező akkor nem csábul el egyikőtök sem.


Láttam én már sok ilyen kapcsolatot, de nem sok olyat tudnék mondani ahol 10 év alatt ne lett volna megcsalás. Már benned is megszületett a gondolat, hogy így nem éled ki magad. Ez fel fog jönni később is, és akiben ez ott motoszkál, az egy rosszabb időszakban simán félrelép ha minden adódik hozzá mert el fog ájulni egy imponáló közeledéstől. Ez egy ilyen függvény, minél távolabb kerülsz az ellenkező nemtől a kapcsolatod miatt, annál jobban ki leszel éhezve rá, akaratlanul is.

2023. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan volt, hogy 16-18 éves koromban jártam az első barátommal, akivel amúgy nagyon rossz volt a kapcsolatunk, csak volt egy kevés jó része és emiatt vele maradtam. Akkor nem tudtam hogy nem normális folyton veszekedni meg ennyire ellentéteknek lenni. Akkor nekem is volt ilyen, hogy élni akarok. Hogy miért? Mert ő nem engedett bulizni, barátnőzni, vagyis hát nem tudott mit csinálni de érzelmileg zsarolt ilyenkor. Illetve szexelni sem akart soha. Havi egyszer belement kb. Persze heti 1-2 szopást elvárta.


Szakítottam és elkezdtem élni. De ha jó lett volna a kapcsolat, emiatt nem szakítok.

2023. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2023. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!