Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már párod igazán mélyponton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már párod igazán mélyponton?

Figyelt kérdés

Amikor úgy érezte hogy semmi nincs a helyén az életében, nem találja az útját.


Én ezt érzem páromon, látom h csak szenved és nem tudja mit merre lépjen, hova induljon


2023. júl. 5. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Csak olyanok voltak hogy kaptak az élettől egy két pofont ami leküldte, de fel is állnak.

Olyan párom, hogy folyamat szerencsétlenkedjenek depressziózzanak, még nem volt soha.

2023. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én voltam,kétszer is és teljesen új útra,hogyis mondjam "pofozott" a Sors,de erőt merítettem belőle,átértékeltem a hozzáállásomat,így megújultam.
2023. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Mit szeretnél megtudni? Hogy hogyan segíts?
2023. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ott van éppen. :(
2023. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Segítettem, támogattam, amennyire csak tudtam és jobb lett.
2023. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom bipoláris volt. Végig kitartottam mellette. Ő hagyott el.

A második kapcsolatban én lettem depis, a párom nem segített, elhagyott.

Kijöttem belőle, felálltam, megerősödtem. Azóta csak önmagamra számítok.

2023. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csinál helyetted más, te meg majd elatarod. Ahogy sok esetben.
2023. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Férfi vagyok és az a helyzet, hogy a legtöbb nő a mélypontnál egyszerűen lelép.
2023. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, többször is. A legutóbbi az fél évig tartott neki. Az nagyon nehéz volt.

Mindvégig mellette voltam. Sok szart közben legyűrtem tőle, elnyomtam

magamban de végül egyenesbe jött. Azóta rendben van lelkileg. De sokszor a poklok poklát jártuk meg. Támogasd amiben tudod, de ne hagyd, hogy te tönkre menj, mert utána te leszel nagyon mélyponton és onnan egymagad nehéz lesz visszajönnöd. Sajnos én így jártam. A párom evidensnek tartotta akkor a segítséget meg megértést amit tőlem kapott - valahol jogosan, hiszen egy kapcsolatban ez is a dolga a feleknek, de visszafelé nem jött a segítség meg a megértés. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Tehát figyelj oda, hogy ne engedj meg mindent neki csak mert szarul van lelkileg. Értesd meg vele, hogy segítesz de a földbe ne tiporjon. Kitartás!

2023. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én felpofoztam a párom a padlóról mikor ilyen helyzetben volt. Most már nem esik depresszióba, mert akkor pontosan tudja mi vár rá.
2023. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!