Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. Barátait 22 éve ismeri. El kellene azt fogadnom, hogy azt mondta, ők az elsők, mert őket régebb óta ismeri, engem csak 3 éve?

2023. júl. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 év után elég gáz ilyet mondani. 3 hónapnál még elfogadható. De ennyi idő után tudnia kéne, hogy veled tervezi-e az életét. Ezek szerint nem, csak amíg nem jön jobb. Ezért a haverok az elsők, mert velük hosszú távon tervez.
2023. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez. Sőt, a származási családja sem lehetne fontosabb az élettársánál. Nemhogy a barátok. Akinek nem a árja a legfontosabb, az jobban teszi, ha szakít.
2023. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom... Van férfi is, aki így gondolja?

Én a pár női tagja vagyok. Nem e valami női "hülyeség" ez?

2023. júl. 12. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok és nő, de a párom férfi és ő is így gondolja. Egyszer túl sokat foglalkozott egy családtagjával, aki ráadásul kicsit ellenünk is van, csak nem nyíltan. Akkor nem is mertem szólni egy ideig, hogy ez zavar, aztán szóltam és mondtam neki, hogy tudom, hogy ő fontosabb, mint én, de akkor is már átlépett egy határt. Azt mondta, nem fontosabb. Mondom meglepődve, hogy de, biztosan az, hiszen családtag. Akkor mondta, hogy neki én vagyok és leszek a legfontosabb és tényleg ezt látom rajta. Azóta olyat is mondott, hogy az egyetlen igazán fontos személy vagyok az életében.


Ilyen egy egészséges párkapcsolat.

2023. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn magamból indulok ki.

Van amikor a barátok az első. Pl elmegyünk kocsmázni, kajálni stb. DE! Ha a párom olyan dolgot mond, ami számára fontos akkor ő az első. Ha nincs semmi programunk, vagy "fèrfi munka" akkor igenis elmegyek. De olyan hogy haver mindenek felett, èn (fèrfi lètemre) a helyedben azt mondanám, hogy" èld le az èletedet velük" mert ezzel nekem azt sugalja, hogy te csak a cselèdje, a csicskája, ès az ürítőtartálya vagy. Bocs hogy így fejeztem ki magam. Annyiban vagy hibás (csak) hogy mèg vele vagy. A többiről nem tehetsz...

2023. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A baratok tudjak, hogy hol a helyuk, es mindennek megvan a maga helye es ideje. Soha egyik sem szolt meg azert, mert helyettuk inkabb az asszonnyal megneztem egy filmet. Ok is ezt teszik nyilvan, en se szolok nekik ezert. Ha szolnek, akkor se erdekelne oket, es ez igy is van jol. A maganelet az maganelet.
2023. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!