Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt van az, hogy a nők meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy a nők meg akarjàk vàltoztatni a fèrfit a kapcsolatban, miközben a ők arròl papolnak, hogy őket fogadjàk el olyannak amilyenek?

Figyelt kérdés

A ne àltalànosìtsàl vàlaszèrt 2 pofon jàr.


Nyìlvàn nem minden nő ilyen. A gyengèbbek kedvèèrt leìrom, hogy a kèrdès azokra a nőkre vonatkozik akik ilyenek ès nem azokra akik nem ilyenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2023. júl. 21. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne általánosítsál! Lehet próbálkozni, fotelharcos...
2023. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanígy van ilyen férfiban is, nem csak nőben.. nem tudom mit vagy ennyire kiakadva ezen. Ez nem egy univerzális csak nőkre jellemző tulajdonság.
2023. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Dühkezelési problémáid lehetnek.
2023. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiak akartak volna megváltoztatni, én sose akartam megváltoztatni senkit. Én nem dohányzom, nem szeretem a cigit, amikor dohányzók akartak ismerkedni velem, csak a dohányzásuk miatt el is utasítottam őket, hogy nem passzolunk, én nem kényszerítem rá őket, hogy leszokjanak, cserébe ők se várják el, hogy elviseljem. Aztán meg voltak sértődve.
2023. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak és nők között is vannak ilyenek.

Ők azok akik nem akarnak sok időt, energiát fektetni a társkeresésbe, hanem a könnyebb utat választják. Gyorsan összejönnek valakivel aki pl. külsőre tetszik nekik, jó a szex és mehet a kapcsolat. Aztán ugye szembesül a másik fél személyiségével ami nem tetszik neki.

De ahelyett hogy ezt beismerné magának, elkezdi erőszakosabban rábírni a másikat arra, hogy változtasson a személyiségén. Ami ugye nem szokott sikerülni a másik félnek, ezért egyre több lesz a konfliktus.

Rengeteg a kapcsolatfüggő/társfüggő/szexfüggő ember, aki semmiképpen nem akar kilépni a kapcsolatból, nehogy akár egy napig is egyedül maradjon. Ehelyett a párját próbálja megváltoztatni, a "saját képére" formálni.

Ilyenkor a másiknak kellene okosabbnak lenni és kilépni a kapcsolatból.

De inkább kínlódnak évekig egymással, toxikus kapcsolatban élnek, ahelyett hogy beismernék hogy nem egymáshoz valók.

2023. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Itt nekem két dolog jut eszembe.

Egyrészt: szerintem ha megnézed a médiát, akkor el van hintve az a romantikus maszlag, hogy a megfelelő nőért majd a pasi megváltozik. filmekben, romantikus regényekben stb. És hát ki ne szeretne abban bízni, hogy majd ő lesz az a különleges nő, aki miatt majd a pasi megváltozik? Sok nőnek amúgy is van ilyen "majd én rendbehozom" komplexusa, szeretnek anyáskodni a pasik felett, ami szerintem hosszú távon mindkét félnek totál vágyölő.


Másrészt pedig a pasik nagyon szeretik eljátszani az ideális párt az első pár hétben, hónapban. Kipuhatolják, mi jön be az adott nőnek, és eladják magukat annak a személynek, addig, amíg azt nem érzik, hogy a nő már megvan stabilan. Majd akkor elkezdik levenni a szerepet és előjön az, hogy milyenek ők valójában, amit nyilván a nő is észrevesz. Akkor meg a nő csak néz, hogy de hát ez eddig nem ilyen volt, és akkor a nő a saját szemszögéből nézve nem megváltoztatni akar, hanem azt akarja vissza, amilyen az elején volt vele a pasi. Ezért pedig aligha lehet a nőt hibáztatni.

2023. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztatni miben? Személyiségben? Az nem jó, akárki csinálja. Szokásokban, mert az együttélésnél idomulniuk kell egymáshoz? Elkerülhetetlen.
2023. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hallottam még ilyenről, nem lehet valami gyakori dolog, csak sztereotípia. Meg persze kérdés miben szeretne változást. Mert némi kompromisszum kell, de ez nem jelenti azt, hogy fel kell adnod önmagadat
2023. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5-ös köszi a vàlaszt.


6-os Az kinek a hibàja, hogy elhiszi a mèdiàbòl hallottakat, làtottakat? A nők nagy rèsze àlom vikàgban èl a pasik ezt tudjàk.

Sokszor irreàlisak az elvàràsok a fèrfiakkal szemben.


Emiatt sok pasi nem magàt adja a kapcsolat elejèn, hogy megfeleljen a nő igènyeinek, àlomvilàgànak. Ha egy nőnek tetszik egy fèrfi akkor sokszor egyből többet làt a pasiba. Biztos izmos, biztos gazdag, biztos jò az àgyban, biztos nagyon okos.. plàne akkor, ha dràga ruhài, autòja, ingatlanja van a fèrfinak.


Aztàn, ha valami nem ùgy van ahogy azt a nő elkèpzelte akkor szakìtani fog majd a pasival.


Mert a nő szerint a pasinak ki kell talàlni a nő gondolatait.

2023. júl. 21. 11:33
 10/21 A kérdező kommentje:
1, 2, 3 -as 🖕👊👊👊👊👊
2023. júl. 21. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!