Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Párom csomagfutár, ma szabadnapos és a kollegája ma sok csomagot fog szállítani a faluba ahol lakunk.

Párom pedig ezt ma meg tudta és fogta magát és felült a kollegája mellé, de nem dolgozik hanem csak ott üldögél mert azt mondja itthon olyan unalmas.

Mérges vagyok, és csalódott mert velem is foglalkozhatna, itthon is van munka. Sövényt is nyirhatna vagy fűvet, meg a mosdó is eldugult.

Nem vagyok házisárkány, csak nem értem hogy hazaér melóból mindig szídja a munkahelyét meg az ottani embereket.

Most meg olyan vidáman ment, azt mondta majd dél fele megjön. Túlgondolom?


2023. júl. 22. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Én egy webáruháznál dolgozom, van saját futárunk is, de mi sem szállítunk hétvégén. 🤔 na mindegy.


Gondolom a sok meló elől menekült el a párod, mert lusta disznó. Nekünk is marha sok munka van most a kertben, együtt csináljuk és közben tök jól szórakozunk. A pörkölt fő a bográcsban stb. Jó hangulatban is tud telni a szar meló, esetleg próbáljátok ki!

2023. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kamu. A kollegája falaz neki.

Nincs olyan csomagfutár cég, ahol hétvégén szállítanak.

Én a helyedben utanajárnék.

2023. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Főnökét kérdezd meg
2023. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg az is lehet,hogy valaki máshoz ment ilyen vidáman...🙄
2023. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!