Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez így jó?

Figyelt kérdés

Barátnőm kitalálta hogy menjünk le tesójáékhoz 5napra. Lesznek esténként programok náluk, napközben meg elleszünk.


Alapból elvannak egymással, de nem szoros a kapcsolatuk.

Eddig minden nap 2 3 óra film és mobil nyomkodas de közben semmi beszélgetés stb..

Ma reggel óta ez megy, a másik srác 11 után kelt pl.


Így semmi értelmét nem látom h ide jöttünk. Ezt itthon is tudom " művelni "


Csalódott lennél egy ilyen nyaralás után?


2023. júl. 24. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én igen. Szerintem oda se mentem volna. Akár ma is hazamehettek, sürgős dolog jött közbe.
2023. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lennék, összepakoltam volna hamarabb.
2023. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miket szeretnél csinálni? Mondtál nekik ötleteket?
2023. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mivel ők a vendéglátók úgy gondolom ez kicsit az ő feladatuk h mit lehet/érdemes itt a környéken csinálni.


Már este a koncerten látszott a tesóján h unja az egészet.

2023. júl. 24. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Gyertek haza szerintem...
2023. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel ők a vendéglátók úgy gondolom ez kicsit az ő feladatuk h mit lehet/érdemes itt a környéken csinálni."

Wow. Ilyen sztoriknál annyira érdemes lenne megkérdezni a másik oldalt is... Aztán lehet, hogy kiderülne, hogy a hercegnő/herceg szindróma üt már megint és ők meg arra panaszkodnának, hogy semmi sem jó neked.

2023. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdeményezhetnél, hogy szerinted ez így nem jó (kívülállóként is ezt mondom...), és jó lenne pl.: beszélgetni, közösen társasozni.
2023. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Eleve nem is akartál menni, meg hamarább hazajönni.

Te is találhatsz ki programot, menjél a barátnőddel, mászkáljatok a városban (vagy nem tudom hol van helyileg), találd fel magad, ha ez így nem tetszik. Ne másokra mutogass. Azért mert nem szórakoztatnak titeket non stop, még túlzás kijelenteni, hogy nem volt értelme menni.

2023. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nem az én kérdésem.
2023. júl. 24. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát hogyne 😅

Tök véletlen, hogy barátnőd tesójákhoz mentek pont 5 napra, pont koncert is volt, és a szóhasználat is egyezik. Majd mindjárt el is hiszem. Ja nem...

2023. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!