Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenységem túllép egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységem túllép egy határt vagy nem kellene emiatt aggódnom/rosszul éreznem magam? N

Figyelt kérdés

A páromnak van egy (nőnemű) barátja és ez a barát 1 vagy 2 évvel ezelőtt ajándékba adott neki egy közös fotót. Akkoriban még nem voltam együtt a párommal, viszont mesélte, hogy az exe nem engedte, hogy kirakja a falra a barátságból készült képet, de úgy hiszem, hogy a kép még mindig meg van őrizve valahol.

Ez a téma mostanában lett újra felhozva, ezért gondolom azt, hogy a párom újra megpróbálná, mivel már nem az exével van együtt, hanem velem. Látszódott rajtam, hogy zavart ez az egész, viszont nem parancsolnék rá, hogy mit tegyen vagy ne tegyen.


Kicsit többet kérdezősködtem erről a nőről, hogy milyen kapcsolatban állnak, de annyi választ kaptam, hogy nagyon ritkán beszélnek, és a személyiségéről egyáltalán nem mondott pozitívumokat a párom. De akkor miért akarná látni minden nap az ilyen ember fejét a lakásában?:D Nem igazán értem.


Nekem történt egy megcsalás az életemben és ezért van ez a kétkedés bennem, de ti hogyan látjátok ezt?



2023. júl. 27. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak vannak barátai? Vagy lehet a gesztus miatt fontos neki a csaj? (Mármint, hogy valakitől kapott ajándékot).


Amúgy szerintem is nagyon gyanús, hogy miért akarja kirakni.

2023. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg furcsa.

Nekem is vannak férfi barátaim, de belegondolva, mindannyiónk lakásában csak csoportképek vannak kitéve keretben, ahol mindenki rajta van, pl. közös nyaraláson. :D (5 fős társaság)

Szerintem az ex se véletlen volt féltékeny erre a nőre.

25N

2023. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Kicsit jobban felhúzott a téma, mint gondoltam, de holnap találkozni fogok vele és majd beszélek neki erről négyszemközt. Vagyis először szimplán megkérdezem, hogy milyen képeket szeretne még feltenni a falára.
2023. júl. 27. 14:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Én túlreagáltnak érzem ezt az egészet... De mi történt azóta?
febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Dehogy reagálta túl..
febr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ó csesszétek meg, ne hozzatok már fel minden ősrégi témát. 2014 meg 2015-ös kérdések virítanak a lap tetején.
febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fél éves, nem ősrégi!
febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen fotóm kint és "hisztizne" a párom vagy kiszemeltem, akkor nem lenne a párom. Ennyi erővel a Facebook is probléma lehetne. Ne játsszunk ilyen hülyeséget!
febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!