Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez esetben kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez esetben kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Az új párommal minden rendben ment eddig, ő nagyon tepert értem, én pedig nem szoktam alapjáraton féltékeny lenni, de ez kicsit megzavart. Még barátok egy olyan lánnyal, akivel egy sportegyesületbe járnak, és egy ideig amolyan barátság extrákkal kapcsolat volt köztük. Aztán összejönni nem jöttek, a lány kiakadt ezen, de ahhoz képest még mindig nagyon barátkozni akar a párommal.

Na már most, ez engem zavar, de a barátom szerint nincs értelme, mert ő nem akar megszakítani egy több éves barátságot a lánnyal, viszont ha az nem tartja tiszteletben az ő új kapcsolatát, akkor az egyértelműen lerázná. Szóval nagyon normálisan áll a dologhoz, de én ilyen téren kissé komplexusos vagyok. Úgyhogy Ti mit gondoltok, van miért aggódnom? Másrészt, ez felém nem tiszteletlenség, hogy tűrjem, hogy egy idegen lány nyáladzik az én barátomra?

Előre is köszi!



2014. szept. 29. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En ferfi vagyok, es azt tudnam mondani, hogy ujra lefekudnek a lannyal es nem ereznek buntudatot, nem szamitana megcsalasnak, mert ha mar lefekudtem mar vele harmincszor, akkor harmincegyszer, ketszer vagy negyvenszer az mar nem oszt nem szoroz :)
2014. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy nő sem engedné, hogy beledugd a farkad, szóval nem oktatlak ki, álmodozni mindenkinek lehet : D
2014. szept. 29. 00:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is férfi vagyok, az első egy vadbarom, te pedig bízz a párodban!


Jah, és cseszd meg, mert megtepertetted a fiúd!

2014. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlo cipoben jartam en is mint te, lany vagyok es a baratomat igenis valasztas ele allitottam h vagy en (meg ha ujdonsult baratno vagyok is) vagy a baratnocskeje de dontson mert ketto egyutt nem megy. En nem fogok idegeskedni mellette ha en se keresem mas fiuk tarsasagat akk o se keresse lanyoket. Nem kellett neki ketszer mondani, minden kapcsolatot megszakitott a lannyal. Azota minden oke :)

Sztem a baratodnak ezt a lepest a keresed nelkul meg kellene tennie, hisz latszik h teged zavar a lany jelenlete. Olyan nincs h nem lehet megszakitani..meg lehet mindent:) szoval sztem valasztas ele allithatod ot..ha mar itt a masikat valasztja akk jobb ha idoben kiderul mint kesobb!!

L21

2014. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Az utolsónak mekkora egy papucs fiúja van! Én sosem csalnám meg egy párom sem, de azért nehogy már ne barátkozzak lányokkal...
2014. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak a formalitás kedvéért tepertettem (meg rajta úgy vettem észre, hogy kifejezetten szeret lovagias lenni különböző gesztusokkal), annyira gonosz nem voltam : )

Köszönöm a válaszokat! Igazából először megpróbálom ezt leküzdeni, mert talán az én önbizalmamra is férne némi felturbózás, de ha a probléma elfajul, szólni fogok.

2014. szept. 29. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem papucs, en vagyok tul jo nő :D ezt eddig mindegyik pasim megtette ertem :D elozo voltam.
2014. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
00:15 - Nem is szeretném, hogy papucs legyen, itt nem a barátkozással van a baj, hanem tudom, hogy egy olyan lány a másik, akivel már lefeküdtek (ergo bányarémnek talán nem tartja). És nem tudom, hogy ilyen esetekben az a szexuális feszültség ott marad e a két ember között.
2014. szept. 29. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen eset volt a kezdő lökés hogy véget érjen a kapcsilatom.Bár ebben volt hazugság is.Én nagyon jóban voltam a volt párommal de az akkori nem bírta elviselni és ezzel véget is vetettem a barátságnak.Többet nem beszéltem a volt párommal.De ezzel szemben az akkori páromnak volt egy nő barátja akiről megkérdeztem h ki ő?Azt mondta h csak régi évek óta tartó barátság.Nem is volt gond ezzel.De elkezdett zavarni h sms-eket küld, állandóan irogat face-en és párom telefonja pittyeget mikor face-en kapott üzit és még sex közbe is azt kellet hallgatni h ez a kisslány mikor és mennyit irogat.Mondtam neki h nem gond de azért ha sexelünk lépjen már ki.

Utána felavattuk párom új ágyát amit akkor vett mikor még nem ismertem.Azt mondta velem avatta fel.Eltelt pár hónap és kiderűlt (december 30-án) hogy ezzel a csajjal avatta fel valójában.Mikor mondtam h kössz de akkor többet vele ne beszélj és tiltsd is le még a kedves párom nekem ugrott h az csak egy sex volt és nem hajlandó vele megszakítani a kapcsolatot.Tehát annyira értem neki kevesebbet h engem szorítson háttérbe.Eldöntöttem h ha valakivel lefekszem nem fogok vele barátkozni vagy csak addig míg nem lessz egy párom.És soha nem fogom azt engednio egyetlen egy jövendőbelimnek se h olyan lánnyal barátkozzon akivel már lefeküdt.Soha nem tudhatod h valójában mit érez iránta.Én nem engedném és ha igazán fontos vagy neki akkor lemond a csajról.Ha nem akkor a legközelebbi incidensnél nem melleted fog kiállni(ez nem biztos de valószínű csak a saját tapasztalatomból beszélek)Bocsi a helyes írásért de mobilról írok

2014. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Sajnálom, hogy ez történt : / De miért nem szakítottál vele rögtön, mikor kiderült, hogy megcsalt? Én a Te helyedben nem vártam volna még az ő kirohanására, hanem repült volna kifelé, nehogy már ezek után ő állítson fel fontossági sorrendet.

Igazából nem akarok hisztérika lenni, szerintem azzal rögtön elrettenteném a páromat, meg hát próbálok arra hagyatkozni, hogy nem hazudott a lányról sem (nekem nem mondta, hogy csak egy random ismerőse).

2014. szept. 29. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!