Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ennyire sértődős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire sértődős a pasija? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Párommal, ő a férfi (30 feletti) másfél éve vagyunk együtt, jó pár hónapja együtt is élünk. Az utóbbi időben, pár hónapja sokszor eőfordul, hogy fogja magát és megsértődik, elvonul duzzogni. De általában pitiáner dolgokon, pl messengeren éppen mit, hogyan írtam vagy ha nekem fontos dolgot hangsúlyozok, akkor elvonul, hogy jó, legyen úgy ahogy én akarom, neki mindegy.

Nagyon fárasztó, néha úgy érzem, hogy tök merev, karót nyelt, nem lehet viccelni, mert bármin megsértődhet. De fordított esetben ő simán beszól, van hogy lehülyéz, szerinte viccből, de én ilyenkor se vonulok el megsértődve. Csak az a baj, ha próbálom megbeszélni, az én nézőpontomat megértetni vele, abból is sértődés van, mert én úgyis mindent megmagyarázok, meg addig forgatom a szavakat, hogy nekem legyen igazam.

Egyre gyakrabban fordul meg a fejemben a szakítás, hogy ezt meddig lehet elviselni? Fog e változni, mi válthatta ki? Biztos, hogy nem én, mert tényleg apróságok, amin inkább nevetni lehetne és félek attól, nehogy én is ilyen karót nyelt legyek, mert szerencsére az utóbbi években sikerült annyira felépítenem az önbizalmam, hogy tudjam a dolgok pozitív oldalát látni, örüljek a kis dolgoknak, lássam a szépet mindenben. Ez a nehézségeken is sokkal könnyebben átsegít, de ezeket a sértődéseket egyre nehezebben tudom ilyen könnyedén kezelni.



2023. aug. 1. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 30 felett, abból amiket leírtál, ez a megszoksz vagy megszöksz esete lesz. Érdemben nemigen fog változni. Valahogy meg kell tanulni kezelni őt, ha amúgy minden más rendben van.
2023. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz.

Nem fog változni, tartósan biztos nem.

2023. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még kicsit várok, de ez a megszöksz lesz. Nehéz döntés lesz, de valószínűleg jobb lesz mindkettőnknek. Nem elég a szeretet, ha mellette tönkremegyek.
2023. aug. 2. 11:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hagytam egy kis időt magunknak és most azt mondhatom, van javulás. Nem tudom, hogy csak körülményekben volt változás vagy személyiségben is, de jóval ritkábbak lettek a sértődések. Lekopogom, de jó ideje nem volt ilyen vitánk és ehhez nekem se kell tojáshéjakon járkálnom.
ápr. 5. 15:42
 16/18 anonim ***** válasza:

"ő simán beszól, van hogy lehülyéz" - még mindig?

És aztán megsértődik? Vagy hogy van ez most?

ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 - nincsenek, ezek a megjegyzések is csökkentek, sokkal többet dícsér, figyel arra, miket mond, illetve hogyan, milyen hangsúllyal. Ha valami tényleg poén, akkor azt mind a ketten kezeljük viccként. Jó pár vita volt belőle, de úgy tűnik sikerült megérteni egymást, tudunk kommunikálni.
ápr. 23. 11:07
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Rájött, hogy sokat érsz neki. Most már mind a ketten igazán akarjátok, hogy jó legyen együtt. Kívánom, hogy jó legyen nektek!
ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!