Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek rosszul ha felhozódik az összeköltözés?

Figyelt kérdés

A barátom már elég sokszor mondta hogy költözzünk össz meg hogy vegyünk fel hitelt stb, de amint felhozódik legszívesebben sírnék, nem akarok vele külön költözni, napok óta hányingerem van emiatt.

Szeretem mint embert, de már nem úgy mint a legelején. Ha megcsókol az sem esik jól

Mit kéne tennem? Menjek bele hátha változik majd a helyzet? Vagy mondjam mrg neki tisztán, mielőtt esetleg hibát követek el amit életem végéig bánnék?


2023. aug. 1. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért hülyíted szerencsétlent?
2023. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk őszintén elmondani neki azt, amit ide is leírtál.
2023. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld meg az őszinteségeddel és ne rontsd el mindkettőtök életét.
2023. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarnám megbántani. Annyira sajnálom hogy így érzek, de az idegességtől már hányingerem van, alig eszek, már még a hasam is elkezdett fájni emiatt. Egyszerűen a testem is jelzi, hogy ebbe nem kéne bele mennem csak félek, hogy hogy reagál majd
2023. aug. 1. 21:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha csak arra gondolok hogy szakítok vele már akkor megkönnyebbülést érzek
2023. aug. 1. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon lobbanékony természetű, azt is képes lenne gondolni hogy azért szakítok vele mert megcsaltam, nem fogja megérteni a valódi okát a szakításnak
2023. aug. 1. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor lépj le titokban, de minél hamarabb.
2023. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van két közös gyerekünk... Igaz nem vagyunk házasok

Jelenleg úgy élünk együtt hogy a két fiunkkal (3 évesek lesznek szeptemberbe), a barátom és az ő apukája

2023. aug. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!