Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szörnyű ember vagyok ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szörnyű ember vagyok ?

Figyelt kérdés

3 eve vagyok együtt párommal, nagyjából már együtt is élünk .

Egész nyaron szinte együtt voltunk , de a nyar fele arra ment el, hogy tanult a vizsgákra a kedvesem. ( melyben én támogattam hiszen tudom hogy nagyon fontosak voltak neki, 3ik targyfelvetel stb )

Ma a legjobb baratnomtol váratlanul kaptam egy ingyenes egy hetes nyaralási lehetőséget, mert akivel ment volna , megsem tud elmenni , de már minden ki lett fizetve..

Tényleg annyira felelőtlen, sunyi , gyalázatos vagyok a párommal szemben, hogy el merek menni ehy hétre kikapcsolódni?

Gyűlölöm hogy ennyire be korlátoz mostanában , a telefonomat egyébként folyamatosan nézi , ha kapok egy üzenetet , azt hiszi neki jött és rögtön megnézni stb ..

szóval egy kicsit elegem van , és nekem jól jönne ez a kis nyaralás , nem beszélve arról , hogy míg én dolgozok és egyetemre jarok , addig o semmit sem csinál, mégis van pénze, nekem sajnos kevés van, így nem is tudtam volna elmenni nyaralni ..

Mindenesetre kinek van igaza?

Nem szeretném megbántani a parom , de úgy érzem , végre ideje lenne nekem is olyan döntéseket hoznom , amelyek nekem kedvezőek, mert eddig

Mindig csak azt neztem , hogy kinek mi a joo..

Bocsanat , kicsit ideges vagyok és csalódott , hosszúra sikerült ..:(

Én 22/n , ő 24/f .



2023. aug. 8. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem ertem miert bántodna meg?

Irigyel hogy mész nyaralni? Vagy mi baja lenne?

2023. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mennék a barátnőmmel nyaralni és vissza se jönnék ehhez az önző, korlátozó f8szhoz. De minimum meghúznám a határaimat és elmennék, akkor is, ha hisztizik.
2023. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

"Gyűlölöm hogy ennyire be korlátoz mostanában , a telefonomat egyébként folyamatosan nézi , ha kapok egy üzenetet , azt hiszi neki jött és rögtön megnézni"


Ez nagyon nem jó dolog, aki szabályoz, parancsolat uralkodik feletted az nem tart egyenrangúnak.


Míg te támogattad:

"tanult a vizsgákra a kedvesem. ( melyben én támogattam hiszen tudom hogy nagyon fontosak voltak neki..."



Addig ő egy hétre nem "akár elengedni" barátnővel kirándulni, szórakozni.



Ez szerinted miért és mióta fair viselkedés veled szemben? ^^


100%-ban biztos vagyok abban, hogy ő nevez téged nagyon szörnyű embernek, hogy buntudatod legyen, hogy manipuláljon mint eddig tette sikeresen!


A te párod nárcisztikus egyének tűnik, egy beteg személy akitől a legjobb megszabadulni.


De meg hogyha nem is narci, akkor se normális, hogy korlátoz mintha egy rab lennel a börtönben! Miért hagyod neki? Szakíts!

2023. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Várj nem értelek. Azt mondtad a nyár felét ő végig tanulta, de utána pedig azt hoztad fel, hogy amíg te dolgozol ő nem csinál semmit. NA most ha mindketten tanultok egyetemen jelenleg, akkor mi az, hogy nem csinál semmit?

Másik dolog ami szemet szúrt, ha együtt laktok kb, te dolgozol, neki pedig van pénze, miért nem raktok össze a közösbe és mentek el együtt nyaralni? Miért kell mindenáron elszakadni a párodtól? Ha zavar, hogy nem szeretné, hogy te nélküle elmenj valahova egy hétre számára vélhetően idegenekkel (ami amúgy szerintem legtöbb srác számára egy jogos aggodalom lenne), akkor miért nem szakítasz vele ha nem akarsz felajánlani sem egy komprimisszumot?

2023. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én még örltem is volna neki, mikor államvizsgára készültem, hogy a barátnőm elhúz valahova nyaralni a búsba.
2023. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Vele voltál/mentek nyaralni? Nem lehet, hogy úgy tervezte, hogy miután végzett a vizsgákkal meg minden, majd boldogan eltölthetitek a nyár hátlevő felét?
2023. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

4-es - "nagyjából már együtt is élünk ... Egész nyaron szinte együtt voltunk"

Nagyjából, és szinte. Nem élnek együtt.

2023. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Bekorlátoz, eleged van, és nem nyaraltok együtt. Mi tart vissza? Menj el nyaralni a barátnőddel.
2023. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem vagy őszinte, kérdező
2023. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értem ezt az egymás telefonjába belenézést. 30 éve vagyok férjnél, soha, ismétlem SOHA egyikünk sem nézett bele a másik telefonjába. Nehogymár ne tudjak egy jót chetelni a barátnőmmel, vagy bármit intézni nélküle.

Amúgy meg nem értem az egészet. Milyen egyetem az, ahol most nyáron kell tanulni vizsgákra?

És hogyhogy nem tudtok elmenni pár napra valahova együtt? Ha neki nincs kedve, akkor viszont bűtudat nélkül menj el nyugodtan a barátnőddel szerintem.

Ne hagyd, hogy bekorlátozzon, és legyen magánszférád.

2023. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!