Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ő fenyegetett volna?

Figyelt kérdés
Nem vettem fel a telefont a barátomnak, mert mérges voltam rá, ő meg erre azt írta, hogy jobban járok ha felveszem neki a telefont, vagy ha visszahívom. Utána kérdeztem tőle, hogy fenyegetőzik, azt mondta nem.
2023. aug. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Az, dobd ki!
2023. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Feltételezem, kellett még idő, hogy lehiggadj, vagy efféle.

Véleményem szerint nem kell felvenni, ha valami olyan fontos, tudtodra tudja adni SMS-ben, chatben... Ha meg nem teszi, feltehetően nem olyan égető.

2023. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
68%
Szerintem fejben még nőljetek kicsit.
2023. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem életveszélyről volt szó részéről, hogy "vedd fel a telefont", vagy részéről a féltékenykedés szólalt fel, akkor itt probléma van.
2023. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő egész nap nem írt nekem, mert elfelejtette, ezért nem is vettem fel a telefont.
2023. aug. 10. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy intőjel, hogy zsarol, fenyeget, arra célzott, hogy ha nem veszed fel, nem hívod vissza szakít veled, vagy megemlegeted - megver, direkt nem fog reagálni, ha mégiscsak később írnál neki, hivnád = csenddel való verés, ami manipuláció és azt jelenti, hogy nem tart egyenrangú félnek, uralkodik feletted, akár nárcisztikus (hajlamai vannak). Úgyhogy én szakítanék vele, nagyon rossz ómen a viselkedése...
2023. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
#5 szóval te meg őt büntetted, azért nem vetted fel. Ebben az esetben ugorj vissza a 3-as kommentre!
2023. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt en is probaltam már magyarázni egy pasimnak hogy en okozat vagyok ne ő legyen feláborodva. Amilyen a mosdo olyan a törölköző is.

En vagyok feljáborodva neki meg nincs joga.

Ha vki bunko ne várja azt hogy majd en kedves leszek


És nem èrtik a hülye agyukkal pedig szerintem èrthetően magyarázok!

2023. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő mindig úgy van, hogy sose veszi fel a telefont nekem mikor én hívom.
2023. aug. 10. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Narcisztikus /bantalmazo. Egyertelmu a leirt viselkedesi mintaja alapjan!! Dobd ki.
2023. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!