Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Teljesen tanácstalan és elkeseredett vagyok. (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú, aki tetszik nekem, szeretem. Kedves, helyes, okos, ... Elég jóban vagyunk egymással, ő viszont nem tudja, hogy én mit érzek. A lényeg az, hogy ma a fülembe jutott egy hír, ami lesokkolt. Az, hogy ő .. hát szóval hogy nem a lányokat szereti. Én csak hallgattam és meg sem tudtam szólalni. Én ezt nem tudom elhinni róla. Nem így ismertem meg. De mit tegyek, ha mégis igaz? Azt légyszi ne írjátok, hogy felejtsem el, mert nem fog menni. Szeretem őt. :'(
2010. okt. 15. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül hinni a pletykának! :)
2010. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez csak pletyka! Inkább kérdezz rá te tőle, ha meg akarod tudni az igazságot.
2010. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van lehet hogy csak van egy "rosszakarótok".


Talán akkor itt lenne az ideje hogy megtudja hogy mit érzel iránta , erre még nem gondoltál??


Meddig akarsz várni? Addig míg tényleg lesz valakije mondjuk egy másik lány, akivel majd együtt látod őt??

2010. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
'Addig míg tényleg lesz valakije mondjuk egy másik lány' hát jelen helyzetben engem az kevésbé zavarna... Teljesen kikészültem. Úgy érzem, nem bírom ezt ki.
2010. okt. 15. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne higyj a pleykáknak! most gondolj bele milyen ciki a helyzet a teljesen hetero, te meg azért nem közeledsz felé mert melegnek nézed. Aztán addig vársz amíg késő lesz. Ha te ezt beveszed, akkor tuti nem szereted!


Erre különben is nagyon kicsi az esély, hogy a fiúkat szeretné. Csomó emberről terjesztik, hogy az. Ez legtöbbször egyszerű rosszindulat!

2010. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, azt vhogy tereld a témát a mocskos b*zikara és kérdezd meg tőle h mit gondol róluk. Ha nincs velük gondja akk rúgd agyon helyettem is pls mer akk egy b*zatábla. Ellenkező esetben ha szerinte ki kéne irtani őket akk jófej gyerek és nem b*za...
2010. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!