Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Annyira tanácst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira tanácstalan vagyok és elkeseredett.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.Volt egy barátom 6 évig,akivel nagyon szerettük egymást,de tudtuk hogy annyira megromlott már a kapcsolatunk(bizalomhiány),hogy együtt tovább nem folytathatjuk.Neki lett egy párja(akiért akkor engem elhagyott).Most fél év elteltével kapcsolatban vagyunk egymással.Persze csak szexuális kapcsolatban.Látom és érzem is hogy szereti a másik lányt,korrektnek tartja és normálisnak.De engem is.Nekem nagyon megalázó ez a helyzet,érzem mikor megölel,hogy már nem szeret,legalábbis nem úgy mint hajdanán.De akkor miért van velem?Nem fél,hogy nekirontok a másik lánynak dicsekvésképp,hogy:hé?!velem csal a pasid!(velem,mikor anno meg értem elhagyott)Mégis mit tehetnék?Hagyjam el a pasit?Tudom,hogy nem helyes így viselkedni,de én még szeretem.Már beleőrülök ebbe...Tudom,hogy együtt még egyszer nem lehetünk.Leírjam neki mit érzek?Vagy szép lassan sétáljak ki az életéből,minden magyarázat nélkül?
2010. jún. 3. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.:Ő azt mondja jól érzi magát velem én ezt érzem is.Várja hogy talizzunk legközelebb.De én már megőrülök,úgy összezavarodtam....
2010. jún. 3. 19:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a szeretői viszonyból. Mást nem tehetsz. Ne te legyél azért az oka, hogy ha kiderül a volt pasid csalja a mostani csaját. Te leszel aki "szarban" marad majd. 30/N.
2010. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott... Választania kell közted mag a barátnője között :S
2010. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!