Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, hogy a párom elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a párom elmenne egy régi férfi barátjával szülinapozni külföldre?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy férfi barátja és a csávó felajánlotta neki, hogy 30. szülinapja alkalmából elvinné külföldre 1-2 hétre nyaralni.


A párom azzal jön, hogy soha nem lesz még egy ilyen alkalom, hogy elmehetne egy távoli országba a pénz miatt. Most azon viaskodik magában, hogy elmenjen-e vagy sem, illetve hogy hova menne szívesen. Elvileg már előttem megdumálták ezt az utat.


Mondtam neki, hogy ha megy, akkor én már nem leszek itt, mikor visszajön.


Legszívesebben már most lelépnék, mert nem mondott egyből nemet.


2023. aug. 14. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Talán én vagyok a fura, de nekem ezzel nincs bajom. Persze, örülnék, ha ketten mennénk ilyen helyekre, de ha nem tehetjük meg, neki pedig felajánlják, akkor vegyem el az ő örömét, lehetőségét is? Biztos, hogy nem. Menjen, érezze jól magát, és kész. Az tuti, hogy ilyen miatt nem szakítanék.
2023. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Lépj is. Még alig vagytok együtt, de már megfosztanád egy életre szóló élménytől, mert... Miért is? Meg fog csalni? Mert akiket 0-24 monitoroz a párja, azok nem tudják megoldani a megcsalást. Ja de.
2023. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Neked mi a problémád avval, hogy elmegy?
2023. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Vidd el te egy sokkal jobb helyre és kész.
2023. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem, hogy mi a probléma.

A párom és én is rendszeresen megyünk el egymás nélkül egy-két hetes utakra, ezeknek jelentős része más és más országokban van. Amennyiben előre megbeszéltük a dolgot és nem ütközött egy közös programmal, sose volt kérdés, hogy a másik oda megy, ahova csak szeretne.

Nagyon szeretjük egymást és teljesen megbízunk a másikban, és bár rengeteg időt töltünk együtt, mindkettőnknek van egy a másiktól független élete. Nem kell nekem ott lennem, amikor a bátyjaival hegymászós túrára mennek, ami náluk testvéri hagyomány, és neki se kell ott lennie, amikor kiutazom a legjobb barátnőm leánybúcsújára.

N

2023. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Azonnal elhagynàm szétcsalnak...
2023. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Háát, azért valószínűleg a régi barát nem a két szép szeméért vinné el, ne legyünk már naivak.

Kérdező, te nem tudsz vele elmenni nyaralni? Láthatóan nagyon vágyódik külföldre. De érzésem szerint ő akkor is el fog menni, ha ezzel tönkremegy a kapcsolatotok.

2023. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
5-ös - itt a nő egy férfi ismerősével menne kettesben. Ez kicsit más, mint haverokkal elmenni hegyet mászni egy pasinak.
2023. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Az hogy a párod elmenne egy régi férfi barátjával szülinapozni külföldre.
2023. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

menjen. ezek tortenhetnek


1) csak egy jot nyaral

2) lefekszik a pasival, de visszamegy hozzad

3) rajon, hogy a penzes pasi jobban tetszik neki


emiatt nem kell zsarolni ot

2023. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!