Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, hogy a párom elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a párom elmenne egy régi férfi barátjával szülinapozni külföldre?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy férfi barátja és a csávó felajánlotta neki, hogy 30. szülinapja alkalmából elvinné külföldre 1-2 hétre nyaralni.


A párom azzal jön, hogy soha nem lesz még egy ilyen alkalom, hogy elmehetne egy távoli országba a pénz miatt. Most azon viaskodik magában, hogy elmenjen-e vagy sem, illetve hogy hova menne szívesen. Elvileg már előttem megdumálták ezt az utat.


Mondtam neki, hogy ha megy, akkor én már nem leszek itt, mikor visszajön.


Legszívesebben már most lelépnék, mert nem mondott egyből nemet.


2023. aug. 14. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, biztos én vagyok csak ilyen konzervatív, de nekem ha valaki szülinapi nyaralást ajánlana, megköszönném a gesztust, de eszembe nem jutna párpm nélkül menni bárhova is. Ígyis alig várom, hogy alkalmunk nyíljon közös élményeket szerezni...
2023. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Fizesd a reszed és menj Te is.
2023. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért is pontozol le mindenkit? Mert te csak a járdaszigetekre tudod őt nyaralni vinni. Én is elmennék a plusz pasival lesz ami lesz.
2023. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ti hol látjátok,hogy a kérdező nő,vagy férfi?
2023. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A felháborodása alapján ő férfi, a párja nő és egy férfi ismerőse hívta el. Egyébként nem lenne értelme az egész kérdésnek. Akkor nem hangsúlyozta volna ki, hogy a páromnak van egy férfi barátja.
2023. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Menjen. Az exem az egyik barátnőmmel csalt "lakásfelújítás" címén, szóval nyugi, aki félrekefélne, az talál rá ürügyet simán.
2023. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, aztán menjen és legyen, akivel akar! Ne légy naív! Biztos, hogy szerelmesek egymásba. Hàt add meg Nekik a lehetőséget, ha a párodnak ez teljesen természetes!
2023. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!