Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy átléptem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy átléptem egy határt a barátnőmnél, aki az eset óta alig beszél velem, csak egy mondatokban maximum, hogyan hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy jelenleg nyilván elfogult és nem teljesen tiszta a gondolkodásom.


A macskám daganatos betegség miatt 14 évesen elkellett altatni, szóval ennek megfelelően pénteken délután vittük elaltatni, és a barátnőm elkísért. Olyan szintű lelki és fizikai fájdalmat éreztem, mint még soha az életemben, nem is éreztem magam e világinak, úgy éreztem, mintha nem a földön lennék, mintha a valami belülről felemésztene, mint aki soha többet nem lesz boldog.


Kocsival mentünk, és ilyen kertvárosi szakaszon mentünk keresztül, és egyszer csak kigurult elénk biciklin egy kisgyerek, megállt az út közepén, nem lehetett kikerülni, és elkezdett bemutogatni, és nem ment el.


Aztán elkezdett keménykedni, ilyen “boxos” alapállásba állt, mutatta az ujjával, hogy elvágja a torkunk.


És én mintha nem önmagam lettem volna, kiszálltam, odasprinteltem a kisfiúhoz, még időben elkaptam, leszedtem a bicikliről, és teljes erővel elkezdtem a biciklijét (a gyerek nem volt rajta nyilván) többször is a földhöz csapni, nem tudom hányszor, de sokszor, majd eldobtam az út szélére, és odakiabáltam a kisfiúnak aki addigra elfutott egy fához, hogy nyugodtan gyere vissza, állj megint a kocsi elé, átmegyek rajtad minden gond nélkül.


Majd visszaültem és tovább mentünk.


Mára már kitisztult a fejem nagyjából, tudom, hogy hibát követtem el, egyenlőre még úgy érzem, hogy igazságos voltam, de lehet, hogy egy hét múlva már nem így fogok gondolkodni. Soha nem viselkedtem így az életem során, nem tudom, hogy ez hogy jött ki belőlem, de a barátnőmön látom, hogy ez akkora törés volt benne, hogy szerintem a szakításon gondolkozik, teljesen elidegenedett tőlem, mintha egy állat lennék a szemében vagy nem tudom.


Hogyan hozzam ezt helyre?


(Jól esett kiírni magamból egyébként, bocsi ha hosszú lett)


2023. aug. 21. 11:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, a párod most azon morfondírozik, hogy vajon ő mikor fog téged valamivel annyira feldühíteni, hogy törni-zúzni kezded a holmijait, meg azzal fenyegeted, hogy átmész rajta kocsival.

Ha neked is sikerült felismerned, hogy ez k.rvára nem helyes és nagy hiba volt, akkor csakis az lehet megoldás, hogy leültök beszélgetni, hogy elismered, egy nagyon rossz lelki állapotban történt egy nagyon dühítő helyzet, amiben sajnos nem tudtál önmagad maradni, de remélhetőleg eddig sem ilyennek ismert meg, és mindent meg fogsz tenni és nagyon oda fogsz figyelni, hogy a jövőben ilyen többször ne forduljon elő, mert te is tudod, hogy amellett, hogy helytelen, totálisan el tudod vele játszani mások bizalmát.

Ha viszont korábban is adtál rá okot, hogy a barátnődnek kétségeid legyenek az elveidet, valamint a konfliktus- és dühkezelési megoldásaidat illetően, illetve úgy gondolod, hogy nem volt különösebben gáz, amit leműveltél

akkor inkább ne tervezz ezzel a nővel, hanem inkább keress párt olyasféle környékről, ahonnan ez a kis hülyegyerek is származik.

2023. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
30%

Látom, a sok gyökér lepontozza a normális válaszokat.

Kérdező, itt a felhasználók többségének egy épkézláb élete és párkapcsolata sincs, nemhogy saját nevelt gyereke.

2023. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

22#


Engem is lepontoztak, és?


A kérdező majd eldonti, hogy mit csinál vagy mond.

2023. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%
Neked volt egy traumad, majd csinaltal a baratnodnek is. Ez nem egy epito dolog egy kapcsolatban. Beszelni kell rola, majd donteni.
2023. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
60%

„Most akkor ha majd máskor a kutyád haldoklik kérdező, akkor a rokon gyerekét fogod bántani, mert nem hagyj békén játszani akar vagy a gyermeked?”

Persze, hogyne, egyenértékű, hogy egy kisgyerek játszással nyaggat, azzal, hogy provokatív módon viselkedik, fenyeget, mutogat, elállja az utam, és balesetveszélyes szituba hoz… Ha egy neveletlen, elfajzott kis tetűre kiborulok, persze, biztos verem a sajátomat... Csodás logika! Mellesleg, sokadjára, a kérdező nem bántotta a gyereket!

2023. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
41%
Remélem valaki látta az esetet, felírta a rendszámodat és hamarosan beidéznek a rendőrségre, amennyiben nem a fantáziád szüleménye ez a beteg történet.
2023. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
9%
Az összeomlás jutott eszembe Májkel Dáglesszel. Szerencsére nálad nem volt shotgun. 😂
2023. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
22%
Régen volt már ilyen sztori, jó, hogy visszatértél. Vagy nem.
2023. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
56%

Akik a gyereket védik (aki nem sérült meg), az mondja már a szemembe, hogy normális viselkedés.


Én is voltam gyerek, de eszembe se jutott volna másoknak (pláne egy idegen felnőttnek) bemutogatni, fenyegetőzni (gyerek vagy sem, azért tudja, hogy mit mutogatott) és úgy általában beállni egy kocsi elé, hogy azt feltartsam.


Ezt nem teheti meg senki, se felnőtt, se gyerek. Most végre rájött, mi lesz, ha választ is kap a provokációra.


"To fuck around is human, to find out is divine."

2023. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
57%

Nem állítottam, hogy normális viselkedés! Sajnálatos, hogy a szülei le se sz*rják, nem nevelik.

Én is ideges lennék, de basszus nem fenyegetőznék, hogy atmegyek rajta és a biciklijét se csapkodnám földhöz mint egy elmebeteg!


Az a gyerek még mindig gyerek, ő nem tudja, hogy amit csinál rossz, de mivel a kérdező felnőtt ember és tudja, hogy az nem jó hogy generál még nagyobb sz*rt mint volt.


Lehetett volna várni míg elhúz, vagy szó nélkül rendőrt hívni és ők tették volna helyre, figyelnék jobban, hogy miket csinál.


A hatóságnak kell közbelépnie, tennie valamit és nem a kérdezőnek.


Ez a gyerek most azt hiszi, hogy jól sikerült az egész és fogja folytatni, mert azt látja, abban nevelkedik, hogy az a helyes.

Agresszió nála normális és a kérdező szintén agresszív volt, semmi jót nem tett.


A barátnő se ért vele egyet, aki idegen gyerekkel így viselkedik, mert rossz napja van annak máskor is lesz és lehet a barátnőm tölti ki!

Talán ettől tart és kezdi leépíteni a kérdezőt. Nem meglepő egyáltalán a viselkedése...

2023. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!