Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy átléptem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy átléptem egy határt a barátnőmnél, aki az eset óta alig beszél velem, csak egy mondatokban maximum, hogyan hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy jelenleg nyilván elfogult és nem teljesen tiszta a gondolkodásom.


A macskám daganatos betegség miatt 14 évesen elkellett altatni, szóval ennek megfelelően pénteken délután vittük elaltatni, és a barátnőm elkísért. Olyan szintű lelki és fizikai fájdalmat éreztem, mint még soha az életemben, nem is éreztem magam e világinak, úgy éreztem, mintha nem a földön lennék, mintha a valami belülről felemésztene, mint aki soha többet nem lesz boldog.


Kocsival mentünk, és ilyen kertvárosi szakaszon mentünk keresztül, és egyszer csak kigurult elénk biciklin egy kisgyerek, megállt az út közepén, nem lehetett kikerülni, és elkezdett bemutogatni, és nem ment el.


Aztán elkezdett keménykedni, ilyen “boxos” alapállásba állt, mutatta az ujjával, hogy elvágja a torkunk.


És én mintha nem önmagam lettem volna, kiszálltam, odasprinteltem a kisfiúhoz, még időben elkaptam, leszedtem a bicikliről, és teljes erővel elkezdtem a biciklijét (a gyerek nem volt rajta nyilván) többször is a földhöz csapni, nem tudom hányszor, de sokszor, majd eldobtam az út szélére, és odakiabáltam a kisfiúnak aki addigra elfutott egy fához, hogy nyugodtan gyere vissza, állj megint a kocsi elé, átmegyek rajtad minden gond nélkül.


Majd visszaültem és tovább mentünk.


Mára már kitisztult a fejem nagyjából, tudom, hogy hibát követtem el, egyenlőre még úgy érzem, hogy igazságos voltam, de lehet, hogy egy hét múlva már nem így fogok gondolkodni. Soha nem viselkedtem így az életem során, nem tudom, hogy ez hogy jött ki belőlem, de a barátnőmön látom, hogy ez akkora törés volt benne, hogy szerintem a szakításon gondolkozik, teljesen elidegenedett tőlem, mintha egy állat lennék a szemében vagy nem tudom.


Hogyan hozzam ezt helyre?


(Jól esett kiírni magamból egyébként, bocsi ha hosszú lett)


2023. aug. 21. 11:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
26%

Nem is fogok, igazad van. Ez az utolsó kommentem hozzád, hiszen fölösleges, mert te szerinted

A gyereket muszáj lehordani lapos tetűnek, meg azt gondolni hogy neki illene viselkednie, mint egy felnőtt embernek. A felnőtt ember ezek alapján azt teheti nyugodtan mint amit a kérdező tett.

Gondolom nincsen gyereked. Majd ha a te gyereked ijesztgetné, hazatérne a tiéd azzal, hogy filmet játszott, ő volt Hulk és sírna, hogy a bácsi mit tett vele nem tudom akkor irnad-e, hogy lapos elfajzott tetű...🤣

2023. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
25%
Elég lett volna kiszúrni a gumit, vagy elvágni a bovdeneket, aztán "jó bicajozást hülyegyerek" :) Megtanulta volna a leckét, felesleges állatkodni.
2023. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Miért hívtam volna rendőrt? Hívtál te már valaha rendőrt? Az esetek 90%-ban akkor jönnek ki ha vér folyik, és akkor is 30 perc után legalább.


Vagy szerinted élet szerű az, hogy felhívom a rendőrséget, hogy egy kisgyerek bemutatott és az út közepén áll? Ha nem röhögnek ki egyből és csapják rám a telefont, akkor addig ameddig nem jönnek ki, addig ott kellett volna állni és várni?


Egyébként nem nincsen semmilyen traumám, nem tudom mit kell belemagyarázni ilyen felesleges dolgokat, csak hazaszerettem volna érni, és azt szerettem volna, ha egy ideig mindenki békén hagy.


Azt, hogy azt mondtam neki, hogy nyugodtan jöjjön vissza szívesen átmegyek a fején, azt megbántam, hogy a biciklit többször is a földhöz csaptam azt is, elég lett volna csak az útból eldobni, viszont azt, hogy valamit csináltam a dolog ellen, azt nem bánom, csak a mértékét a dolgoknak.

2023. aug. 21. 16:24
 44/55 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy már, nem? A barátnőnek magyarázd ki miért voltál elmebeteg!
2023. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
14%

"Vagy szerinted életszerű az, hogy felhívom a rendőrséget, hogy egy kisgyerek bemutatott és az út közepén áll?"

Életszerű az, hogy előveszed a telefonod te, vagy a barátnőd és videón rögzíted a kisgyerek szokatlan cselekményét. Az semmiképp nem az, hogy magadból kifordulva őrjöngő idiótává változol és bűncselekmények sorozatát követed el, csak azért, mert macskád van és nem gyereked.

2023. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
71%
Mert a kérdező mindezt egy alapos döntés után cselekedte, és nem épp mély gyászban lett felhergelve :D
2023. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
14%

"Hogyan hozzam ezt helyre?"

Menj be a rendőrségre és jelentsd fel magad garázdaságért és életveszélyes fenyegetésért, valamint térítsd meg a kerékpárban okozott kárt!

Ezt követően kérd pszichiáter segítségét és tartósan kezeltesd magad!

Ha a gyermek családja kéri, zokszó nélkül fizesd a gyermek pszichológusi kezelésének a költségeit.

2023. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
71%
Meg tudlak érteni teljesen. Piszok szemtelen kölykök vannak manapság, egyszerűen elszakadt a cérna nálad a rossz lelkiállapotodból adódóan. Mondd el a barátnődnek ugyanezt, amit ide leírtál, mást nem tudsz tenni.
2023. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
81%
A bicó többszöri földhöz vágása kicsit erős volt, talán elég lett volna kihajítani az út szélére. A felháborodásod amúgy teljesen jogos.
2023. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
23%
Nem jogos a felháborodásod. Indulatkezelési problémáid vannak. Az a minimum, hogy a barátnőd elbizonytalanodott a közös jövőtökkel kapcsolatban.
2023. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!