Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kontrollmániás barátnő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollmániás barátnő és házimunka? Bármilyen jól is csinálom és bármilyen sokat, mindig kiakad, hogy nem elég jó, mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Hiába szánok rá egy fél napot a takarításra, mindig talál valahol egy porcicát, vagy koszos felületet amin kiakadhat.

Ha mosás után nincsenek élére hajtva a ruhák a fiókban azon kiakad, ha lefekvéskor egyetlen mosatlan tányér vagy bögre is akad valahol azon is.. ha koszos cipővel visszaszaladok a lakásba azt megjegyzi, és utána moshatom fel a padlót az egész lakásban.


Tény hogy alapból elég figyelmetlen vagyok (pontosabban voltam... de már sokat fejlődtem), de ezt nem úgy kell elképzelni hogy full igénytelenül takarítok, kb 90-99%-osnak mondanám de tökéletes sose lesz. Viszont hiába fejlődök ő úgy kezel mint mikor megismerkedtünk. Akkor rendetlenebb voltam de azért nem olyan nagyon már akkor se.


Ha azt mondom neki hogy jó akkor csinálja ő ha neki jobban megy, arra azt mondja hogy addig ő nem fogja amíg én nem csinálom meg normálisan. Így aztán szép lassan már mindent én csinálok és tök sok időm rámegy (sztem 5-ször annyi mintha csak magamnak takarítanék) ő meg a kanapéról dirigál és ahelyett hogy megköszönné, csak cs . szeget.


Van erre bármi értelmes megoldás szerintetek? Próbáltam párszor felhoznia témát de csak még hisztisebb lesz, meg azzal jön h lusta vagyok. Én meg a takarítást elég bagatell témának tartom ahhoz hogy ezen menjen tönkre a kapcsolatunk, mert egyébként minden más jól működik.


2023. aug. 21. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1.figyelj jobban

2.elviseled

3. szakítás


Más megoldás nemigen van, válassz

2023. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az miatt van amikor ragyog a ház jobban feltunik egy dolog.


En amikor ablakot is pucoltam szemrenyajtokat ajtokat ajtófélfákat szekrények tetejét szellőzőnyílásokat is ágy alatt is mindenhol alapos porszívózás minden résben, erre beleállnak a tükrön egy foltba, vagy a kádszélés egy vízscsepbe, vagy mosogatas utan egy vízcsepbe, vagy gáztuzhelyen egy mikrofoltba

Es valahogy úgy vannak nálam mint vmi ellenőrök.

Mikozben ők soha nem takaritanak csak en vagy náluk az anyjuk, ha mosogatnak soha nem törlik el a lécek alatt is mosogato körül is nem fertőtlenitenek semmit pl ecetsavval, nem főzik ki pl a kulacsokat vagy nem mossák át forró vizzel es függönyt se mostak soha életükben.


De belém állnak bele.

2023. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*En pasikrol irtam
2023. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel ugyanez volt. Csórikám minidg magyarázkodott nekem, hogy ne haragudjon hogy nincs nála sarkos rend, tisztaság. Jelzem, tiszta volt mindig, rendet rakott, elmosogatott, felmosott stb, de emiatt nagyon frusztrált volt ebből a szempontból. Szerintem beszélj vele erről, vagy lépj le, mert nem lesz jó hatása a későbbiekben.
2023. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sárkányt otthagynék azonnal kössön akibe akar, semennyire sem szeret
2023. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lelépnék szintén.
2023. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem Tibi vagy? :D
2023. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nő vagyok , de a szakítást javasolnám mert hosszútávon neked nem fog jót tenni hogy neki semmi sem jó.
2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!