Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz érzésem van a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzésem van a barátnőmmel kapcsolatban, de nem tudom hogy mi?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, eddig sajnos párkapcsolatban voltunk, mert egyetemre járt és 200km-re lakott tőlem, de mostmár összeköltözünk.

Viszont: már az elejétől fogva van bennem egy ilyen megmagyarázhatatlan rossz érzés amikor a képeit nézem, valahogy taszít a kisugárzása rajta (szépnek találom, de ilyen bulis flegmapicsa képei vannak, nem szépítem). Viszont amúgy meg iszonyat aranyos és nagyon jól kijövünk, de mégis van egy ilyen rossz érzésem. Lehet csak amiatt, mert túl sokszor látom a “rossz” fényképeit a valóság helyett és rávetítek olyan tulajdonságokat, amik nem is léteznek? Nem akarom azt sem, hogy ideköltözzön aztán 3 hónap múlva elzavarjam, de azt sem; hogy a távkapcsolat miatti faszkodás miatt elveszítsek feleslegesen egy ilyen lányt.

Akinek volt már hasonló érzése, az mit tapasztalt? “Bevált”? Vagy csak a különlét okozza?


2023. aug. 21. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenképp próbáld meg, lehet tényleg az az igaz, amit élőben mutat. Ismerek ilyet, rettenetesen rossz kisugárzása van képeken, de elvileg kedves lány.
2023. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs értelme...
2023. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem jelent semmit, az én exem például adta a szende szűz lányt aki csak cukiskodik.


A valóság pedig az volt, hogy öngyilkossággal fenyegetett és zaklatta a szüleim. Be zárt a lakásba el dugta a jogsimat.


Szólva ez a csaj ok lesz csak szert bulizni és az nem baj mert le vezeti a stresszt és jól érzi magát 🙂

2023. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám hogy az aktuális barátom így gondolkozna rólam, akkor én lehet megszakítanám ezt a "kapcsolatnak" titulált valamit. Ez nem épp normális, hogy már össze vagytok költözve de te fél év után még azt sem tudod megállapítani, hogy tetszik-e, vagy hogy hogy érzel iránta. Ezt az aranyos, jól kijövünk hablatyot ne nagyon reklámozd előtte..
2023. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi zavar a bulis képein? Hogy nélküled bulizik, vagy mi?
2023. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem pcsa. De minimum annak akar látszani! Én elbeszélgetnék vele, megmondanám mit gondolok, hogy ellenszenves a képein és az alapján meg sem akartam volna ismerni, és én tudom, hogy valójában nem ilyen, úgyhogy ne keltsen ilyen látszatot, vagy szóljon, ha esetleg félreismertem.
2023. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tkp.-en lequrváztad a gyakorin a nődet, de azért dugod.

olyan, mintha kétszínű lennél, kérdező.


tehát gondolosz róla mindenféléket meg itt kibeszéled, a szemébe meg vigyorogsz...

2023. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az onbizalmadon dolgozz. En is kol nezek ki es bulizok,megse csokolozok sem fexem le senkivel buliban sem
2023. aug. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"túl sokszor látom a “rossz” fényképeit a valóság helyett" - A rossz képein is ő van, az is ő, az ő valósága.
2023. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!