Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért nem tudunk szintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem tudunk szintet lépni?

Figyelt kérdés

Párom nem ért a pénzügyekhez. Akár előtakarékosságról akár a lehetséges hitellel kapcsolatban jön hozzánk tanácsadó.

Egyszerűen ül és semmit nem kérdez, utána ha elment akkor azt mondja h semmit nem értett.


Így a pénzügyi teher rám marad, emiatt úgy érzem ezt is nekem kell megoldanom.


2023. aug. 21. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

hát most nyilván vagy te megoldod, vagy senki...

Nézd akar a párod ezen változtatni? Pénzügyi ismereteket szerezni? Mert az, hogy most nem ért hozzá, nem egy végleges állapot!


Tudd meg, hogy mi ezzel a szitu, majd hogy te ezzel tudsz e együtt élni, vagy nem.

2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed is van vagy csak ezt szeretted volna leírni?
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ő valojában nem akarja csak nem mondja. Nem akar hiteleket kiadni sem meg azt se tudja valszeg miből. Vagy ha megszunne a jövedelme akkor mi van.

Nem tud tudatos lenni mert nincs pénze amin gondolkozni tudna.

2023. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát, akkor tanuljon pénzügyekről. Ugye szintlépéshez exp kell. Az pedig vagy tanulással, vagy harccal, esetleg küldetésekkel lehet gyűjteni. Na már most azt nem javaslom, hogy verje meg a tanácsadót vagy téged. Szóval marad a tanulás.
2023. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Elég ha megkeresi a törlesztőrevalót.
2023. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, nem érthet mindenki mindenhez. Nettó félmillió felett keresek és full hülye vagyok a pénzügyi meg egyéb bürokratikus baromságokhoz, mert nem logikán alapulnak, mert öncélúak. Túl van bonyolítva, hogy középen ülő semmit sem csináló láncszemek is lehúzzák a maguk sápját. Pedig irodában dolgozom én is. De ha A-ból B-be akarok jutni akkor a logikus útmutatást várom: "sarkon balra, 2-3 utcányit mész északra, mígnem meglátod a táblan, hogy "B utca". Az öncélú kitérökkel teli útmutatás pedog kurvára összezavar: Busszal, metróval, hévvel, villamossal ki a Feei-hegyre, Chicago-i géppel, átdzállással irány Montreálba, ahonnan közvetlen járat Bécsbe, ahonnan hajóval kiugraaz Novoszibirszkbe, és onnan csak egy 2 napos vonat út a Keletibe, ahol fogsz egy taxit, az majd elhoz ( mert ide 3 sarokkal odébbra akarsz amúgy jutni). Mindenzt azért, mert akit megkérdeztél eg, karvalyorrú kapzsidó és a föld 46 pontján különböző utazási irodákban van érdekeltsége, így neki is csurran-cseppen valami. Én meg tanácstalanul állok és nem értem, mert nem logikus
2023. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

A legtöb párkapcsolatban fel vannak osztva a témák, teendők.

Pl a pénzügyeket nálunk én viszem, időnként ha ideje van, vagy az asszony kéri, összegzem mi a helyzet, megbeszéljük mi kéne, de általában én intézem az egészet. Nem mintha szeretném, de ez van.


Egyébként a tanácsadókkal vigyázzatok, a legtöbbje kalap szart sem ér, ráadásul egyáltalán nem a legjobb lehetőségeket mondja, csak azt, ami az ő cégénél a legjobb... ami hát elég kis része a piacnak:D

A legtöbb akivel találkoztam, még rendesen számolni sem tudott, én már rég megmondtam, hogy egy törlesztőnek mennyi az éves költsége vagy százalékos kamat rá vagy ilyesmi, amikor ő még a számológépét nyomkodta:D

Nem véletlenül részmunkaidőben csinálják. Fizetéskiegészítésnek jó, megélni nem tudnának belőle. Sőt, ismertem olyat is, akinek a bank elvitte a házát a hiteltartozásai miatt. Na, és ettől kérjek pénzügyi tanácsot?:D


Visszatérve a kérdésre: szóval semmi gond nincs azzal, ha te viszed a pénzügyeket. De akkor vidd, ne csak a tanácsadónak a dolgaira bólogass!

2023. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
6-os, ez nagyon cuki, csak ezzel a kérdező párja a kérdezőre teszi ennek a terhét. Ő elevickélhet, mint Móricka, aki hülye mindenhez, neki meg szülőnek kell lennie.
2023. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
8, arról nem írt a kérdező, hogy a párja mit csinál, vagy mit nem, csak azt írta, hogy a pénzügyekhez nem ért. Ne tegyünk úgy, mintha ez egyenlő lenne azzal, hogy semmi msát sem csinál.
2023. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

6

Azért nem érted, mert műveletlen vagy e téren. Nem kell túldimenzionálni. Nekem a kémia tűnt full érthetetlennek, pedig azt nem "ember találta ki". Utáltam is emiatt, és nem voltam hajlandó megtanulni. És mivel a mindennapi életemben felhasznált információk nagyjából 0.034%-a kötődik kémiához, így ez nem is probléma.


Azt viszont csodálom, hogy a MINDENKIT érintő pénzügyeket alap szinten sem sajátítják el egyesek... Miért??

2023. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!