Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok és mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok és mit tehetnék? A barátnőm havi 150-200 e Ft-ot költ magára.

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, és van egy 25 éves barátnőm. A barátnőmmel összeültem, és elbeszélgettem, hogy szeretnék több szexuális együttlétet, legalább naponta egyszer, mit gondol erről. Azt mondta, hogy tanuljam meg kezelni a vágyaimat, az életben nem lehet minden úgy, ahogy én akarom. Ekkor elgondolkodtam, és megkérdeztem tőle, hogy ezt elfogadnám abban az esetben, ha nem az én pénzemből élősködne, és költene el havonta 150-200 ezret csak magára baromságokra, ő is megtanulhatná kezelni a vágyait, mert attól, hogy egyetemen programozó infót végeztem, mellette a célom a fizikus MSc befejezése, és keresek nettóban 820 ezret, nem azt jelenti, hogy el is kell költeni.


Néhány nappal a beszélgetésünk után feljött 5 barátnőjével, és elkezdett kioktatni, hogy egy tipikus férfi vagyok, és ez a gond a férfiakkal. Felvázoltam a helyzetet, hogy cserébe elvárnám én is, hogy kevesebbet költsön, hogy ne csak egyoldalú legyen a vágykielégítés, de arról szó sincs, korlátoznám a szabadságát és egy szar ember lennék.


Tudom, hogy összebeszélnek, de érdekelne, hogy ez mennyire gyakori? Tényleg annyira lenézendő lett, hogy a férfiaknak el kell fogadni, hogy nem a régi világot éljük és nem kell a nőnek mindig készen állni, de a nőnek mindent szabad?



2023. aug. 24. 11:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Nem követem aktívan a híreket, de a munkatársaimtól és tanulótársaimtól sokszor hallom, hogy femininné válik a világ. Alapvetően egyetértek, hogy kell több nőiesség is a világba, de ha ez ennyire ellenünk is szól, akkor az elég rossz.
2023. aug. 24. 11:21
 2/59 anonim ***** válasza:
94%
Egy miért osztod meg a fizetésedet a barátnőddel? Költse el azt a pénzt, amit ő megkeresett, ne a tiédet. Kettő én a helyedben szakítanék mert itt nincs szó szerelemről, tiszteletről. A barátnőd inkább menjen és dolgozzon ne rajtad élősködjön.
2023. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Ez inkább hangzik egy sugar kapcsolatnak. Gondolom a hölgy fiatal, feszes, vékony, széparcu! Az a fontos ugyis! Egészségedre. Viseld a kovezkezményeit
2023. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%
Ez így nagyon rosszul jön ki, mindketten tévúton jártok. A barátnődnek el kellene mennie dolgozni, hogy legyen saját bevétele, nem veled eltartatni magát.
2023. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Ennek erősen provokatív kamu szaga van.
2023. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
83%

3-al értek egyet.


Programozó létedre egy tipikus modell kislányt akartál, aztánost sírsz hogy kisemmiz? Ha nem lennél ennyire felszínes, találnál normális partnert aki a szexben is odaadó.


De nem, mert egy felszínes 🌲rok vagy, pont ezért szenvedsz.


Egészségedre. :)

2023. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2023. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
88%

Na, éppen ezért is tanultam nőként, hogy legyen jól fizető munkám, mert fel sem merült, hogy ilyen nőgyűlölő kis kotorékoktól könyörögjek pénzt, hanem azt veszek meg magamnak, amit csak akarok, hiába vergődik bárki, hogy milyen "hülyeségekre" költök, mivel nőőő vagyok és nőőői dolgok, semmi beleszólása nem lesz. Javaslom ezt a barátnődnek is.

Azt is körberöhögném, aki leültetne és megfogalmazna egy olyan kérést, hogy én ennyiszer meg annyiszor szexeljek vele. Talán ne követelőzzön, hanem legyen olyan férfi, akivel kedvem van annyiszor szexelni (érdekes, a párom ilyen, és egyáltalán semmi köze nincs az anyagiakhoz). Ha csak eszébe jut, hogy az ő "vágyai" miatt szétteszem, amikor nekem nincs kedvem hozzá, nem élvezem, akkor repül is a francba. Pláne ha összefüggést talál azzal, hogy miket fizet nekem. Ha így tekintesz a szexre, akkor a prostizás való neked, párkapcsolat nem.

2023. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, teljesen igazad van, de maga a kérdés kamu, a kérdező nem volt elég ügyes.
2023. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
90%

Programozó infó szak nincs, ezt minden infós tudja. Illetve nem hiszem, hogy létezik ennyire buta fizikusjelölt infós.


Szakíts vele. De eleve miért fér hozzá a pénzedhez? Nőként kérdezem.

2023. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!