Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak,h nincs kedvem szexelni most?

Figyelt kérdés

3. Napja h nyagat vele, de nekem még mindig nincs kedvem hozzá.

Hogy mondjam meg neki, akkor ha már napok óta nincs kedvem?


2023. aug. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%

Nőként mondom, hogy evés közben jön meg az étvágy. Szerintetek a sok kigyúrt pasinak/modell alkatú nőnek van kedve minden alkalommal edzeni? Nem, csak tudják jól, hogy jó hatással van a közérzetre,önbizalomra és közben úgyis megjön a kedvük. A szex teljesen ugyanez. A 4-esnek ajánlom a síkosító használatát.

Nekem egy fogamzásgátló mellékhatása volt, hogy 0 libidó és 0 síkosodás, ott jöttem rá, hogy a síkosítónak köszönhetően sosem kell megvárni, hogy 'hangulatba jöjjek', de útközben mindig megjött a hangulat és sosem bántam meg. Én megértem, hogy ilyen melegben senkinek nincs kedve, de estére pont lehűl a levegő, az nem lehet kifogás. Ha pedig mindig eljátszátok a 'nincs kedvemet', akkor majd keres máshol rá társat a pasitok, nem egyedi eset...

2023. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, #11, 3 napig nem lehet kibírni? Mert mindig rendelkezésre kell állni, nehogy őfelsége máshova járjon? Ahhoz, hogy megjöjjön az étvágy, pont nem a nyaggatás kell. A pasi mit tesz, hogy a nőnek jó legyen? Vagy mint ahogy valaki javasolja, párna, aztán durr bele? Ehh, és te nő vagy...
2023. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, csak te voltál a gyorsabb, #12. Igen, ilyen nők miatt elvárás, hogy mindig rendelkezésre állj, különben dobva leszel. Mindegy, mit szeretnél, ott a síkosító.
2023. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
18%

Tényleg, én vagyok a hülye, mert 3 nap alatt egészségesen, nem mesterségesen elnyomott libidóval nincs egyetlen perc, amikor megkívánnátok a párotokat. Amikor nem szedtem ezt a szart, akkor max évente 2 nap volt, amikor nem volt kedvem mert pl hulla másnapos voltam. Mondjuk én olyan pasikkal voltam együtt, akiket kívántam, veletek ellentétben.

De lehet kicsit elgondolkodni, hogy hány olyan közös tevékenység van, amit a pasitok a háta közepére sem kíván, de a kedvetekért megcsinálja pl ruha/cipő vásárlás, elkísér ide-oda, nyálas film a moziban és sorolhatnám. Persze amikor nektek kéne az ő kedvükre tenni, akkor meg megy a nagy sértődés meg harcoskodás, hogy minél inkább erőlteted, annál inkább nem...

2023. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, miert nincs kedved. Mondjuk ilyen hőségben megertem ha nincs.
2023. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Na, ezért adtam fel a társkeresést. Nekem nem hiányzik, hogy attól rettegjek, mikor hagynak el/erőszakolnak meg.
2023. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, hogy ez egy ilyen időszak. Nincs kedved hozzá és kész. Most egy hét szünetet ki lehet bírni. Ha ezt nem veszi tudomásul akkor gáz.
2023. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig mindig eljátszátok a 'nincs kedvemet', akkor majd keres máshol rá társat a pasitok, nem egyedi eset..."


Ez nem eljátszás. És nem mindenki szereti sikosítóval se megerőszakoltatni magát. A párod se lehet semmi, ha egy kedvetlen nővel elkezd szexelni.

2023. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%

A 11 elo szexbabanak kepzeli magat ..

Gratula

2023. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
18%

Fordítsuk meg a szituációt csajok!

Nálam például a csajom szokta kezdeményezni a szexet. Ha most én azt mondom neki hogy "bocs, de nincs kedvem hozzá" akkor szerintetek mi lesz?

Szerintetek ilyen fordított esetben tolerálható ez a párkapcsolati hozzáállás?

Szerintem nem, de biztos vagyok benne hogy szerintetek sem

2023. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!