Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak,h nincs kedvem szexelni most?

Figyelt kérdés

3. Napja h nyagat vele, de nekem még mindig nincs kedvem hozzá.

Hogy mondjam meg neki, akkor ha már napok óta nincs kedvem?


2023. aug. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
20%

Nőknél amúgy az nem működik esetleg, hogy a pasas kinyalja és attól megjön a kedve a szexhez?

Páromnál bejött, de gondolom nem minden nőnek jön be ez az izgatási módszer, habár kell lennie valaminek ami helyette beválik

2023. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Na, én most keltem szóval is agyhalott választ tudok adni...


Tegnap rajöttem,h ha vissza tartom a vizeletem akkor feltudok izgulni. De kedvem akkor sem lesz hozzá. Viszont bele mentem tegnap igy.


És nem nyaggat vele.


De borzasztó csalódás volt utána. Mikor ő bújik a viszonozom kell, mikor én bujok hozzá, akkor el vagyok lökve. Ezek után,ha nem lesz hozzá kedvem ezt fogom neki mondani.


Mert nem hiszem el h a nő el tudja fogadni,h a férfinak nincs kedve hozzá, a férfi meg nem. Undorito szerintem.

2023. aug. 26. 11:40
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ilyen fordított esetben tolerálható ez a párkapcsolati hozzáállás?"


Igen. Szex akkor van, amikor a pár mindkét tagjának kedve van hozzá.

2023. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
16%

"Szex akkor van, amikor a pár mindkét tagjának kedve van hozzá."

Valóban. Normális működő párkapcsolat pedig csakis akkor van, ha van rendszeres szex.

Ha ezt az egyik fél húzza, szabotálja vagy kibújik belőle, akkor a párkapcsolat is meg fog halni.

Amúgy meg egy férfinak kötelessége szinte bármikor a nője rendelkezésére állni ha szexet akar, ez tény. Miközben a nő meg szerintetek azt csinál amit akar.

Valóban azt csinál, de ezzel ki is végzi a párkapcsolatot

2023. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg egy férfinak kötelessége szinte bármikor a nője rendelkezésére állni ha szexet akar, ez tény. Miközben a nő meg szerintetek azt csinál amit akar."


Csibe, most írtam le, hogy ez nem így van. És egyet is értettél vele.


"Ha ezt az egyik fél húzza, szabotálja vagy kibújik belőle"


Nem, egyszerűen: nincs kedve. Nem nyulak vagyunk, emberek, akiknek ezer más dolga, érzése, hangulata, gondolata lehet, mint 'basznikellmost'.

2023. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
13%

Hiába nem érted, nem vagy hajlandó felfogni 25#

Ha kivonod magadat a szexből, megölöd a párkapcsolatot

Mert nem vagyunk aszexuálisok, az a normális ha úgy csinálják az emberek mint a nyulak, de legalábbis ha az ember párja normálisan (értsd teljesen korrekt módon és helyzetben) kezdeményez, akkor mint a páromat megpróbálom kielégíteni, mert nem azért álltam vele össze hogy aztán elbújjak előle ha ő beindul. Ha így állsz hozza az már régen rossz

2023. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

A büdös francokat az a normális, ha úgy csináljuk, mint a nyulak! Emberek vagyunk, nem állatok, hogy bszunk, ha kell, ha nem! Hihetetlen, hogy valaki ezen az ősemberi szinten megragadt és képtelen ésszel felérni, hogy a másik is érző ember, akinek nem lehet mindig kedve azonnal terpeszteni, ha rád épp rádjön a kangröcs. Azért ne szórakozzunk már. Aki ezt a mentalitást vallja és lenyomna egy ilyen dumát nekem, ha épp nincs kedvem szexelni, hogy de márpedig bszni kell, mint a nyulak, páros lábbal rugdalnám ki. Szerencsére nekem értelmes, érett és nem utolsó sorban normális párom van, aki nem csinál világ vége tragédiát abból, ha épp nem vagyok hangulatban, ahogy én se fújom fel, ha épp ő hulla fáradt és a szex az utolsó dolog, amire vágyik. Szép is lenne, ha minden egyes alkalommal "rendelkezésre" kéne állnom, ahányszor a páromnak úgy van kedve. Ha épp napi 5x, akkor napi ötször.

A szex KÖLCSÖNÖS élvezeten alapul, épelméjű ember nem kényszeríti a másikra és főleg nem tartja normálisnak, h gyakorlatilag megerőszakolja a másikat, mert "jóóvan, van síkosító, dobd szét magad, aztán elintézlek". Undorító.

2023. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, még csak nem is a párját intézi el, hanem saját magát. De ahhoz miért nem elég a jobb/bal keze?
2023. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt mondani, de csak szexre használt
2023. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
21%

"Szép is lenne, ha minden egyes alkalommal "rendelkezésre" kéne állnom, ahányszor a páromnak úgy van kedve. Ha épp napi 5x, akkor napi ötször."

Ésszerű keretek között gondoltam.

Hogy ezt honnan kéne tudnod?

Nos a kérdező esetéből kell kiindulni, ott pedig korántsem napi 5x dugás volt a probléma, hanem hogy már napok óta, ismétlem: napok óta nem volt szex!

Legalább 3 napot írt ahogy emlékszem ami csak az amióta nyaggatja. Ha nem is csinálják úgy mint a nyulak, akkor sem okozhatna problémát párnaponta szexelni.

Ha ez sem működik akkor game over, a kapcsolatnak annyi, előbb vagy utóbb

2023. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!