Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek neveznéd ezt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek neveznéd ezt a kapcsolatot ahol úgy ismerkedtetek meg hogy tök természetes minden mintha évek óta járnátok de nincs meg a szerelem érzés és évek múltán is ilyen marad minden?

Figyelt kérdés
Tehát megvan az összhang szertet is van, jó minden de nem vagytok szerelmesek? Mi ez ami két ember közt van?

2023. aug. 26. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*nem cicózik
2023. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dugópajtik vagytok, vagy szexpartnerek.
2023. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A ferjemmel valo viszonyunk pontosan ilyen. Negyven fele talalkoztam vele, egyaltalan nem akartam barmi aron ferjet. Hanem tudtam, o az, akivel egyutt akarok lenni. Marmint vagyakoztam, szomorkodtam szerelmek miatt addi, de nem en mondtam le roluk az o javara. Csak a banat resze volt. 15 ev utan egyre jobban szeretjuk egymast, mar ijeszto is, ketten alkotunk egy szemelyt. Covid elott valni akartam kapuzarasi panikbol. Es utana hirtelen szorosabba valt az egysegunk, a testi vonzalom, bizserges, laz kergetese nem tunt a legfontosabbnak. Fontos persze, de annak mindig vege lesz.

Megbeszeltuk, ha egyikunk meghal, hogy lepjen tul a masik, ne roppanjunk ossze.

Sokat rohogunk, es vitatkozas, apro veszekedesek vegzodnek legviccesebben.

De jol erzed, ott van a titkos vagyodasnak a helye. Igy kerek.

2023. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, mi egy csapat vagyunk, igy neveznem. 13-as vagyok.
2023. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!