Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rettentően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rettentően féltékeny vagyok, és rosszul esik.

Figyelt kérdés

Barátomat a volt barátnője folyton hívogatja, tiszta jól elbeszélgetnek.2évig jártak. Mi 3hónapja vagyunk eggyütt. De több mint 3éve szeretem, csak a volt barátnőjével jött össze nem velem. A volt barátnője, az akkori legjobb barátnőm volt, ez nagyon rosszul esett, hogy összejöttek. De most, hogy szakítottak összejöttünk, nagyon örülök. De félek, hogy mi is szakítani fogunk, mert rettentően idegesít, hogy beszélgetnek folyton. Mikor kettesben vagyunk mindig hivja. Mit csináljak nem birom már elviselni?!Attol félek, hogy kibékülnek, csak 2évig jártak. Szerintetek erre van még esély?

Tudom, nem valami jól fogalmaztam meg.

Ja, és a kritikákat nem kérem. Van fent egy zöld gomb, vissza lehet vele menni. ;) Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

Ja én 17/L, a fiú 19/F, a volt barátnő meg 17/L


2010. okt. 16. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy nem hagyja hidegen az a volt barátnője. adj neki ultimátumot. vagy te vagy a csaj. majd akkor kiderül, hogy ki a fontosabb számára.
2010. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én elküldeném a f*szomba a gyereket ha csaj lennék nálam a csajom csinálta ezt de le is basztam mert pikkeltem amúgy i a pasira aki hívogatta mindig és előttem fecsegtek néha :S
2010. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma beszélek is vele :)
2010. okt. 16. 15:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint mikor kettesben vagyunk a csaj hívja, nem a barátom.
2010. okt. 16. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha én állandóan ultimátumot adnék a férjemnek, amikor a volt barátnőivel beszél, találkozik, akkor régen elváltunk volna. Van bizalom is a világon. Én pl. tudom, hogy engem szeret és a szakítás nem azt jelenti, hogy a további baráti kapcsolatnak is vége. Adj csak ultimátumot és ha van esze a srácnak, akkor kirúg, mert egy önbizalomhiányos féltékeny libával nem lehet és nem is érdemes együtt élni.

31L

2010. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen az utolsóval értek egyet. Nálunk pont fordítva van a dolog, én vagyok az aki az exeivel tartja a kapcsolatot, a barátomnak is fura volt eleinte, de megérette hogy számomra ez fontos. Te is tehetsz így mint a párom, de adhatsz ultimátumot is, akkor viszont a fiú számára is bebizonyosodik hogy nem bízol benne. Nálam ez mindent elrontana, szerintem 1 perc alatt kiábrándulnék ha egy pasi ezt tenné velem. Te tudod... lehet gyűlölködni, veszekedni, féltékenykedni, állandóan korlátozni a másikat, és lehet szeretni, megbecsülni, boldogságban és harmoniában élni, válassz melyik a jobb! :)
2010. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

érez még a lány iránt valamit, különben lepattintaná

és 2 évig voltak, nem haragban váltak el, jó barátok maradtak

lehet rá esély h összejönnek, felejtsd el a fiút, nem hozzád való

2010. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
utolsónak: ez hülyeség :D énis jóba vagyok volt barátnőimmel és eszem ágában sincs újra össze jönni velük :D szal attolmég h nemvagyunk összeveszve, nem jelenti azt hogy akarok tőle valamit :D
2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny liba.. De akármikor kettesben vagyunk folyton hívogatja...-.-"
2010. okt. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!