Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Elöljáróban rólam. Rendszeresen sportolok, hobbi testépítek már pár éve, szóval elég jól tudom mit és hogyan kellene enni, hogy valaki a kívánt alakját érje el. Nők tekintetében pedig imádom a kövér nőket. Mindenféle nőt szeretek, de ez a preferenciám.

Barátnőm nem volt duci, de egy ideje (kb mióta megismerkedtünk) folyamatosan hízik. Egy 20 kiló biztosan feljött rá, pedig annyira régóta nem vagyunk együtt. Szeretne is fogyni, de egyáltalán nem megy neki. Igazából nem nehéz megállapítani, hogy miért, a mai napja pl tartalmazott sültkrumplit olajban kirántott dolgokkal, két szelet süteményt és legalább 1 liter cukros üdítőt a többi étkezés mellett. Ezekből egyiket sem lett volna szabad ennie annak, aki fogyni akar. Néha nem tudom, hogy ennyire nincs akaratereje, vagy tényleg nem veszi észre, hogy mit nem kéne ennie.

Néha bűntudatom van, hogy nem szólok neki és nem segítek változtatni. Ugyanakkor imádom, hogy egyre nagyobb. A szex is jobb lett. Rossz párja vagyok emiatt, mert segíthetnék, de inkább nézem ahogy hizlalja magát?


2023. aug. 30. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

Emberek, nem mindenki van tisztában a kalóriadeficittel és azzal se, hogy egy napi étele hány kalória. Szerintem a kérdező párjának fingja sincs ezekről. Szó sincs arról, hogy valakit cseszegetni kell, szimplán őszintén beszélni vele, és elmagyarázni neki, hogy minek mennyi a kalóriája, hogy tud eredményesen lefogyni. Ettől nem lesz senki önbizalomhiányos.


Miért feltételezitek, hogy a kérdező párja tud mindent, csak nem érdekli az egész? Mi van, ha egyszerűen csak tudatlan?

2023. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

"sültkrumplit olajban kirántott dolgokkal, két szelet süteményt és legalább 1 liter cukros üdítőt a többi étkezés mellett. Ezekből egyiket sem lett volna szabad ennie annak, aki fogyni akar."


Ez nem igaz. Ha minden nap mindegyiket eszi, vagy minden nap ilyen mennyiségben, az valóban nem célravezető, megnehezíti, hogy kalóriadeficit jöjjön létre. De tévhit, hogy ne férne bele simán akár naponta egy kicsi.


Szerintem beszélj arról a barátnőddel, hogy ő mit szeretne. Kér segítséget? Esetleg kérne, de nem tőled (hanem mondjuk szakképzett dietetikushoz fordulna)? Ne sértődj meg, ha igen - lehet, hogy a testépítés táplálkozásával tisztában vagy, de aki nem akarja feszegetni a határait, annak kevesebb lemondás is elég lehet a fogyáshoz. Azt is mindenképpp mondd el neki, hogy bár te tényleg a teltebb nőket szereted, ez nem az egyetlen és legfontosabb szempont az életedben. Az egészsége is fontos neked, és az is, hogy ő jól érezze magát úgy, ahogy van.

2023. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
80%
A sok kamukérdésed miatt vagy rossz ember.
2023. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Jól teszed, vedd is rá hogy fogyjon

Ha így folytatja cukorbetegen 200 kilósan fog meghalni ha már a szíve nem bírja a túlsúlyt

2023. aug. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
Szegény csaj...
2023. aug. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem hogy nincs barátnőd, de még csak nem is testépítesz
2023. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Segíts neki. Fogyókúra közösen?
2023. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi dagadt sértődött nő van itt aki másokra mérges a saját lustaságuk miatt
2023. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!