Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel Nagyon boldog 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel Nagyon boldog 6 hónapja vagyunk együtt.Én 17 éves vagyok ő 2 évvel fiatalabb.A szülei picit szigorúan fogják (ez érthető is hisz még fiatalabb mint én).Véleményt szeretnék kérni! Ha lehetne lányos szülőktől is? !

Figyelt kérdés

Rendesek a szülők és nagyon kedvesek is!

Van egy tesója 13 éves nagyon megbízható.

A héten a b.nőmmel együtt fürödtünk és sajna a tesója is otthon volt.Sajna a fürdés dolog nem nagyon akart összejönni a tesója végett de végül megkérdeztük tesóját hogy mit szólna ehhez.Semmit! Megkértük ne szóljon senkinek!betartja a szavát! Ha ez az együtt fürdés dolgot a szülők megtudnák akkor vajon mit szólnának hozzá? Vajon eltiltanának bennünket ? A szülők úgy tudják hogy még csókolózunk csak...


2009. jan. 1. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg rendesek kedvesek a szülei, akkor már csak azon csodálkozok hogy miért ne tudhatnák meg, hogy együtt fürödtök. Meg miért csak annyit tudnak, hogy csak csók volt, el lehet nekik mondani mindent (persze ez a lány dolga), és akkor nem lesz belőle semmi.
2009. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha látják, hogy érettek, felelősségteljesek vagytok, talán nem lesz gond. Mindenesetre ha én megtudnám és csak arról tudnék, hogy csók van, biztos meglepődnék és nem is örülnék neki, mert azért csak 15 éves (gondolom ezért le leszek pontozva)... Amúgy meg szerintem jó, ha őszinte a szüleivel. Mondja el, hogy nagyon szeretitek egymást, komoly a kapcsolatotok. A lényeg, hogy minden körülmények között figyeljetek arra, hogy ne legyen esély a teherbeesésre.
2009. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A szülei kórházban dolgoznak és nem nagyon kérdezgetik a b.nőmet ilyenekről.

A b.nőm meg velem szeret megbeszélni ilyeneket pl:most is szó került a szeretkezésre azaz szeretnénk csak közben volt egy kis női probléma és el kellett halasztani.én beszereztem mindent ami a biztonságot szolgálja (gumi,3fajta,extra biztosat is,receptet sürgősségi tablettára mindent) ráadásul nagyon vigyázok a b.nőmre nem akarok neki semmi rosszat sem még ártani sem.

véleményeket még szeretnék hallani ki mit szólna hozzá ha ennyi idő után tudná meg vagy vmi ilyesmi :$

2009. jan. 1. 19:00
 4/17 anonim ***** válasza:

15 éves és csak fél éve jártok..az én anyukám nagyon kiakadna..és iagaz is lenne, sztem ez nagyon korai....15 évesen szexelni, hát én még csókolozni se igen akartam...de ti tudjátok...sztem minden szülő kiakadna ezen, az enyém akkor is kiakadt mikor másfél évnyi járás után 18 évesen lefeküdtem a párommal..szóval

én kiakadnék ha a lányomról lenne szó, mert 15 évesensztem még bőven elég a csók...ja az meg sürgősségi tablettára szereztél receptet...hát már ne is haragudj..de azért nehogy orvos meg a szülei tudta nélkül vegyen már be ilyesmit ha baj van...elég nagy ostobaság lenne...

2009. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
am. orvos látta! És ő adta a receptet,meg ismétlem a szülei nem nagyon kérdezgetik tőle hogy hol állunk
2009. jan. 1. 19:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen megbízható vagy és felelősségteljes, akk sztem nem nagyon fognak kiakadni (egy kicsi azért garantált, feltéve, hogy normálisak a szülei). Csak ugyebár az a gáz, h a szülei nem tudják h megbízható vagy és felelősségteljes...
2009. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Várj csak! Nőgyógyásznál volt a barátnőd és úgy írta fel neki a doki a 72 órás tabit, hogy még szűz??????????????????? Előre felírta anélkül, hogy baj lenne?????????????????? Ez durva... Oké, hogy törekedtek a biztonságra, de azért még csak véletlenül se vegye be a bogyókat, csak ha valóban szükséges!
2009. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És szerintem nem lesz gond, ha ennyire érdekli a szülőket, hogy mit csinál a lánykájuk. Mert gondolom ti nem mondjátok el, a tesó nem árul be, a szülők meg nem láttak. Szal nincs min parázni tovább.
2009. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Természetesen csak akkor veszi be a tabit ha szükséges!

Hátt végülis adott tabit, igaz kérdezte minek, aztán elmondtuk és azt mondta ha ezt szeretnétek, mi meg szépen néztünk rá és bólogattunk xd.Bár az a lényeg hogy sikerült szerezni jobb félni mint megijedni szerintem :$ .

Igazából ha a szüleinek mondaná hogy miket csinálna akkor nem engednék neki, ha meg megtudnák miket csinálunk akkor sztem le is b...ák.És ezért inkább el sem mondjuk!:$

2009. jan. 2. 18:00
 10/17 anonim ***** válasza:

15 évesen feküldtem le a barátommal fél év után. Nem mondtam el otthon, nagyon haragudtak.. Egy 13éves gyereket ne avassatok már be! Hadd maradjon meg gyereknek, ne kelljen már neki is a ti szex felé haladó életetekbe bele látnia!!!!!!!

Úgy gondolom, hogy le kéne üljön beszélni a szüleivel, hogy ez szeretné. Nyilván nem fognak örülni..Tudnotok kell, hogy valóban akarjátok e, miért és hogy szeretitek-e egymást annyira, hogy ez megtörténjen!? Ez a legfontosabb!! Ja és nem véletlen, amikor a szülők azt mondják, hogy az első legyen különleges!Egy nő/lány soha nem felejti el és nagyon meghatározza a jövőbeni sexuális életét. Tehát gondoljátok végig...És védekezzetek mindenképp,ha megtörténik!!!!!

(15 éves koromban vesztettem el, még mindíg ugyanazzal a fiúval vagyok /20éves vagyok/ )

2009. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!