Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyunk 5 éve, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk 5 éve, mégsem haladunk sajnos semerre?

Figyelt kérdés
Még középiskolában ismerkedtünk meg, azóta vagyunk együtt 5 éve. Kedves, intelligens, komoly fiú. Ő dolgozik, engem sajnos most küldtek el munkahelyemről, így újat keresek, de van kilátásban új munkahely, viszont amikor mindkettőnknek volt jövedelme, akkor sem merült fel benne az összeköltözés meg az eljegyzés gonolata sem, pedig már sok ideje együtt vagyunk. Sajnos megelégszik azzal, hogy heti 2 éjszakát együtt alszunk, együtt vagyunk hétvégéből egy napot, hétköznapokból 2 délutánt és ennyiy pedig többet is együtt lehetnénk. Szerintetek mi oka lehet ennek, ha szeret? Vannak olyan emberek, akik szeretnek ennyire lassan haladni a komoly dolgokkal?

2023. szept. 1. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy lassan halad, szimplán elvan kényelmesedve veled jól érzi magát. Belépett egy komfort zónából és egyenlőre az életére koncentrál.


Semmi baj nincs a sráccal, fiatalok vagytok mindketten.


Egy dolgot tehetsz, ha te is szereted, vesd fel neki az ötletet, hogy te már tovább gondolkodsz és ha ő is benne van nincs gond, ha viszakodik, beszélj vele, ha úgy se megy még nem áll készen

2023. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsodat. Csak eddig mindig ő akarta volna a korai eljegyzést vagy összeköltözést, de valamiért soha nem lépett egyik ügyben sem, pedig most már elértük azt a kort, amire akarta volna ezeket, emiatt is kezdtem kételkedni.
2023. szept. 1. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem arról van szó, hogy ne szeretne hanem egyszerűen belekényelmesedett plusz ezt szokta meg, ez neki a normális. Vesd fel te nyugodtan, beszélgessetek. Fiatalok is vagytok még ami nem jelenti, hogy ne élhetnétek együtt csak nem mindenkiben merül fel ennyi idősen.
2023. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Eljegyzést addig amúgy is felesleges amíg legalább egy évet nem éltetek együtt.
2023. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
A kapcsolat megallt egy szinten, o pedig rajott, hogy ennel tobbet nem is akar toled. Egy kapcsolat jovo nelkul halott. Bar egyesek a baratsag extrakkal nevu dugast is kapcsolatnak hivjak, az akkor sem az. Kb pont az, amit ti is csinaltok. Dugtok, szorakoztok, de igazabol ennel tobbet nem akartok a masiktol. Egy kapcsolat ennel sokkal tobb. Nemcsak nem eltek egyutt, de meg belathato tavolsagban sincs ilyen. Biztos fel fog hozni egy csomo velt meg valos kifogast is, hogy miert nem, de egyetlen konkretumot sem fog mondani, hogy mikor igen. Ebbol fogod tudni, hogy nem tervez komolyan veled.
2023. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
23 évesen mi a fenének összeköltözni meg eljegyzés? hogy 35 éves korotokra elváltak legyetek?
2023. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, 5ös igazad van, mondja a kifogásokat, hogy miért nem akarja az összeköltözést, pl. félti a munkahelyét, vagy hogy nem akar albérletbe menni, mert drága (pedig láttam 70 ezerért + rezsiért, ami kettőnknek elég lett volna).
2023. szept. 1. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

5 éve voltunk együtt amikor már elkezdtem nyaggatni hogy összeakarok vele költözni. Ő már külön élt albérletben, én még otthon. Mondtam hogy béreljünk egyet közösen. Ohh, ő nem, jövőre lesz lakás (neki) oda megyünk majd. Becsúszott a baba (igen kis eséllyel) emiatt költöztünk össze előbb egy évvel. Viszont én mondtam neki, hogy lakás ide vagy oda ha egy év múlva nem akar költözni, akkor én nélküle megyek.

Azóta sem értem a logikáját akárhogy gondolkodok. Pedig mi csak hétvégeken találkoztunk, illetve ünnepeken.

2023. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

"engem sajnos most küldtek el munkahelyemről, így újat keresek, de van kilátásban új munkahely"

Nem látja rajtad, hogy a haladni akarnál az életeddel előre, nem is tud tervezni egy ilyen ambíció nélküli nővel, akinek az jelenti az egyedüli haladást, ha eljegyzik és elveszik feleségül. Keress más madarat, ő nem az!

2023. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Milyen eljegyzést? Egy barátság extrákkal kapcsolatban nincs olyan lépcsőfok, hogy eljegyzés. Szabad péntek amit választhatsz és szabad szombat.
2023. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!