Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell ezt jól kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés
Párommal már évek óta vagyunk együtt. Viszonylag jól megvagyunk. De van egy dolog amiben nagyon különbözünk. Ő szeret egyedül lenni és igénye is van rá. Én viszont utálok és abszolút nem vágyom magányra. Sokszor mondja, hogy most ne találkozzunk mert magányra vágyik. Ez normális lehet? Eleinte azt hittem van valakije, megcsal stb. De nem. Akárhányszor összeveszünk ezen mindig azt mondja, hogy nincs semmi baj, minden rendben csak magányra van szüksége és ennyi. Ezt hogyan lehetne jól kezelni? Vajon igazat mondd? Nem hiszem, hogy megcsalna de furcs akkor is, hogy miért nem akar 2 napig találkozni, úgy hogy együtt élünk. És ilyenkor megkér aludjak a szüleimnél és ne a közös otthonunkba. Szeretem őt és nem szeretném elveszíteni de nehezen tudom ezt elviselni. És nem is tudom megérteni, hogy miért vágyik nélkülem napokra ha elvileg szeret és boldog velem. Túlgondolom vajon csak? Vagy esetleg más lenne a háttérben?

2023. szept. 2. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen rendben van. Vagyunk így páran. Odáig vagyok a páromért, de néha jó egyedül. És nem úgy "egyedül" mint ahog, egyesek, hogy olyankor haverokkal buliznak, vagy "csak barát"-tal lógnak, hanem egyedül egyedül, otthon csak én.
2023. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A fiatalembernek pszichológus segítségére van szüksége.
2023. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igazat mond, persze. Exem is vágyott rá, én nem, aztán ez lett a vesztünk, mert nem tudta kezelni sajns, és szakított velem (utólag bánta már). Szerintem nincs probléma, ha kicsit egyedül akar lenni hagy neki. Utólag én is okos vagyok, sajnos ezt meg kellett volna beszlni, és hagyni egy kis teret a másiknak.
2023. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az normális dolog hogy az embereknek énidőre is van szükségük. Egyedül olvasni, hobbizni, barátokkal lenni, filmet nézni stb. teljesen normális.

De azt már nem tartom annak, ha valaki elküld téged a KÖZÖS otthonotokból hogy aludj a szüleidnél, mert zavarod a jelenléteddel???!!

Ez csak addig működhet amíg élnek a szüleid és van hová menned!

De mi lesz ha már nem élnek a szüleid? Akkor aludj az utcán, vagy fogadjanak be barátok?

Aki erre azt mondja hogy normális dolog ez így, az nem mond igazat.

Van olyan, hogy valakinek nem való az együttélés, mert olyan a személyisége. Ezek az emberek szoktak barátság extrákkal kapcsolatokat fenntartani (megegyeznek ebben a felállásban). Ők legalább belátják önismeret által, hogy nem való nekik az összeköltözés, komolyabb párkapcsolat. Nem baj az ha valaki ezt tudja önmagáról.

Az sem jó ha nincs normális dinamika a két fél között.

Pl. az egyik nagyon "tapadós", nem tud még levegőt sem venni a másik nélkül, a másik meg folyamatosan menekülne előle. Kiegyensúlyozottságra kellene törekedni, az egészséges középutat kellene tartani. De nem úgy hogy az egyik elküldi két napra a másikat hogy ne is menjen haza két napig!

2023. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, mondjuk tőlem nagyon távol áll. Én addig szerveznék programot mással, ennyi. Mondjuk az már nagyon nem tetszene, hogy a közös otthonunkból akar kirakni. Azt nem tenném. Menjen máshova ő ha akar, elfogadom, de emiatt nemár hogy én legyek kitúrva.
2023. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi lennék én arra a pasira, aki napokra ki akarna rakni a saját házamból, mert őfelségének énidőre van szüksége🤣🤣🤣
2023. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért te menj el otthonról? Menjen el ő.
2023. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!