Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon drasztikus lépés lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon drasztikus lépés lenne ez?

Figyelt kérdés

A barátom extrém módon meghízott. És itt most ne azt képzeljétek el, hogy lett egy kis pocakja. Konkrétan én kötöm a cipőjét, figyelnie kell hova ül le, mert nem tud utána felállni egyedül..

Higgyétek el, az évek során én már mindent próbáltam. Lelki okokat kerestem, egészségügyit, mindent. Semmi nem számított.

Lassan már a magatehetetlenségig eszi magát, amihez nem szeretnék asszisztálni. Levetettem a konyhaajtót, és kértem árajánlatot arra, hogy egy 20 centivel beszűkítsék a keretet. Ez pont elég ahhoz, hogy ne férjen be rajta. Nálam lakunk, az én lakásom, igazából azt csinálok vele amit akarok. Hétvégén elutazik, akkor jönnének átszerelni. Viszont nagyon bűntudatom van emiatt, és még lemondhatom. Nagyon el vagyok keseredve, és semmi más megoldást nem látok. Szakítani nem akarok.

Ez az egész nagyon drasztikus lenne?


2023. szept. 4. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Omg.


Hargudni fog de még fogja érteni egy idő után.

2023. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakítani kellene, ha egyszer se te se az egészsége nem ér neki semmit. Hiába az ajtó, vesz magának máshol ételt azt ugye tudod? :D
2023. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy drasztikus lenne-e, azt nem tudom, de az biztos, hogy ilyen esetben jobb volna már inkább a szakításon gondokozni, nem?
2023. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a világ összes kajájától zárnám így el. Viszont bolt egyrészt messzebb van, ezzel a súllyal nem nagyon bír ennyit mozogni. Rendelés meg hamar kimeríti a pénztárcát.
2023. szept. 4. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem érted, hogy egy felnőtt ember maga választja az életvitelét? Ha neki ez így felel meg, a fejedre is állhatsz, akkor sem tudsz tenni ellene (eleget).

Ő zabálni akar, és nem érdeklik a következmények.

2023. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Inkább főzz neki egészséges ételeket kis adagokat egyen napi 5-6x és mond el hogy válroznia kell
2023. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szinte fix, hogy pszichés probléma van a dolog mögött, ha az ember hülyére zabálja magát.

És igazából fölösleges átszabni a lakást. Egyszerűen ne vásárolj neki annyit Vegyél csak annyi ételt amennyi elegendő két átlagos embernek, és ha megeszi a tiédet, b*đzd le érte istenesen. Meg eleve legyen sok zöldség, kevés hús otthon, így ha habzsol is, akkor sem tud bevinni annyi kalóriát.


És állíthatod ultimátum elé is amúgy. Végülis az életmódja is ezt teszi, csak nem tud róla: vagy váloztat, vagy megdöglik 40 évesen.

2023. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
50%
Xddddd
2023. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bàntsd màr. Amugy meg megoldhato elkuld mast boltba kis aproert vagy kihozatja massal a cuccot a konyjabol kb 2 perc ez nem veszi kedvét.
2023. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!