Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom úgy hozott haza 3 macskát a lakásunkba hogy velem meg se beszélte. Ilyenkor miért én volnék aljas ha nem akarom?

Figyelt kérdés

Már így is megegyezésre jutottunk hogy bent lehet a kutyája, ami nekem higéniai szempontból jó nagy kompromisszum volt, de legyen. Ez viszont rettenetesen sok és úgy gondolja nem közös döntés hogy neki állatai lesznek, akiket "meg kellett mentenie".


Ti mit tennétek? Szakítani... ezért?


2023. szept. 5. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Az én otthonomba biztosan nem hozna macskákat a kutyája mellé pluszba.
2023. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Szakíts. Dobd ki a párod és a 3 macskát.
2023. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom az alap szitut, de mivel úgy írtad, hogy “meg kellett mentenie őket” így az nem jöhet szóba, hogy átmenetileg legyenek nálatok a cicák? Csak ameddig nem találtok nekik gazdit? Én imádom az állatokat és semmi gondom nem lenne cicával odabent ( igaz a három macska szerintem nagyon nagyon sok), viszont én allergiás vagyok a macska szőrre szóval ilyen szempontból nekem más a helyzetem. Tehát ha akarnám sem lehetne macskám. Viszont a rögtön szakítás helyett én azért megpróbálnám előtte megbeszélni vele higgadtan, normálisan. Elmondani neki az álláspontod, amiket ide is leírtál. Aztán pedig a cicákat elhelyezni szerető gazdinál persze ha sikerül megbeszélni vele a helyzetet
2023. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Simán szakítanék. Szarba se vesz, és ki tudja, legközelebb mit hoz haza.
2023. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Az közös döntés, hogy te ott laksz és az a "közös otthonotok"?
2023. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem egyezik az értékrendetek, ennyi. Én is vittem haza talált macskát, konkrétan még életképtelen volt és a párom segített melengetni, etetni, gazdásítani. Ti egyszerűen nem illetek össze.
2023. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ez annyira furcsa hogy az első adandó probléma után valaki azonnal kidobja a másikat. És mindenki ezt írja😂Hol marad az hogy megbeszélni a dolgokat? Értem én, hogy ő is szó nélkül vitte oda a macskákat, de legalább ha ő nem gondolkozik felnőtt fejjel akkor legalább te legyél már felnőtt ebben a kapcsolatban. Most nem tudom, hogy csak én gondolom e így, de lehet tényleg csak én.. hogy szerintem ezt szépen is meg lehet beszélni felnőtt emberek módjára. Nyilván ha azok után sem hajlandó változtatni a viselkedésén elgondolkoznék a szakításon, de most egy ilyen miatt. Ilyenkor hirtelen mindenki tökéletes lesz és ők aztán soha semmilyen rossz döntést nem hoztak még. Ezért megy tönkre minden kapcsolat meg házasság. A másik fél hibázik.. máglyára vele… nekem ez annyira furcsa.
2023. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Másik kedvencem amit a hatos írt, hogy valaki azért nem illik össze valakivel mert az egyik fél szereti az állatokat a másik kevésbé. Komolyan mondom valaki tényleg azt gondolja, hogy egy kapcsolat csak akkor működhet tökéletesen ha mindketten mindenben egyetértek; mindenről ugyanúgy gondolkoznak és ugyanazokat a dolgokat szeretik. A kompromisszumról senki sem hallott még?
2023. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
8: nagyon sok mindenben tudok kompromisszumot kötni, de az állatokhoz való viszonyom pont nem ilyen, egyrészt mert volt már belőle korábban sok konfliktusom, másrészt mert nem akarom a hátralévő életem az ezen való vitákkal tölteni olyannal, akivel szakadéknyi különbség van a gondolkodásunkban.
2023. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"legalább ha ő nem gondolkozik felnőtt fejjel akkor legalább te legyél már felnőtt ebben a kapcsolatban"


Én nem akarok egyedüli felnőtt lenni a kapcsolatban.


Nézd, ha valaki hazahoz állatokat, akikről gondoskodni kell, előzetes megbeszélés nélkül, azzal más szinten vagyunk. Annak hiába magyarázom el, hogy ezt nem szabad, kisfiam, van ezer másik dolog, amit meg kéne neki tanítani, hogy nem normális. Ez szerintem baromi nagy felfogásbeli különbség.

2023. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!