Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom úgy hozott haza 3 macskát a lakásunkba hogy velem meg se beszélte. Ilyenkor miért én volnék aljas ha nem akarom?

Figyelt kérdés

Már így is megegyezésre jutottunk hogy bent lehet a kutyája, ami nekem higéniai szempontból jó nagy kompromisszum volt, de legyen. Ez viszont rettenetesen sok és úgy gondolja nem közös döntés hogy neki állatai lesznek, akiket "meg kellett mentenie".


Ti mit tennétek? Szakítani... ezért?


2023. szept. 5. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó én írtam amire reagáltál és azt kell mondanom, hogy ebben is van valami és egyébként egyet is értek. Nekem csak ez a manapság egyre népszerűbb nézet nem tetszik, hogyha valami nem Okés rögtön dobjuk a másikat.
2023. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ilyenkor nem egy dolog miatt dobja ki az ember a másikat, hanem ennek a mintájára a hasonlóak halmozódása miatt.

Plusz egy dologból is le lehet szűrni ha tényleg sz.rba se vesznek, egy helyzet is utalhat arra hogy a másik másképp gondolkozik a kapcsolatról.


Az a szomorú hogy számára ez tényleg fontosabb projektnek tűnik, szerinte az állat a gyengébb és ezért neki kell kedvezni. Csakhogy ez az én otthonom is, amit nem a macska takarít még munka után. És ezeket a kérdéseket mellőzni...

2023. szept. 5. 17:27
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy gondolom, hogy egy olyan ember, aki vágyik állatra és azt családtagként képzeli el, nem összeegyeztethető valakivel, akinek az "csak egy állat" és/vagy soha nem engedne a lakásba állatot. Itt nincs kompromisszum, mert teljes az elkentét.

Próbáltam.

De, pont a tapasztalat miatt én többet nem is kezdek olyannal,akivel ebben nem egyezünk. Felkerült a gyerek, házasság, függőségek, ki, hol akar lakni, milyen elvek mentén képzeli a gyereknevelést, munkamegosztást kérdések mellé a polcra.

Van, amiért érdemes egyből szakítani, ha kiderül, hogy különbözik, mert utóbb úgyis szakítást hoz.

2023. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Majd rájön mekkora nyűg az egész.
2023. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Kivágnám. Először a macskákat, utána pedig őt.
2023. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit olyan, mint a gyerektéma, ebben sincs kompromisszum.
2023. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"hogyha valami nem Okés rögtön dobjuk a másikat"


Azzal egyetértek, hogy "valami" miatt hülyeség, egy csomó dolgot meg lehet beszélni.


De nálam ez pl. olyan, hogy elképzelek egy fát. Vannak olyan dolgok, amiket simán meg lehet beszélni. WC ülőke, énidő, hova menjünk nyaralni, ha az egyik a hideget, másik a meleget szereti. Ezek az ágak. Van a törzs, amik nehezebb dolgok, és egyéni, hogy szakító okok-e. Az is egyéni, ki mit hova sorol, de nálam itt van pl, hogy mennyit ülünk egymás szüleinél, szólunk-e a másiknak, ha áthívunk barátokat (vagy cicákat) a közös lakóhelyünkre, dohányzás. És van a gyökér, amiből nem engedek. Ez is mindenkinek más, de a gyerek kérdésnek mindenkinek itt kéne lennie. Nálam az is itt van, hogy dolgozok, nem leszek htb, se vallásos, Bp.-ről max. külföldre költöznék, vidékre nem, stb.

2023. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

"Ez viszont rettenetesen sok"



Nekem ketszer annyi van. Aztan a szomszede is ide jar, mert van tarsasag, meg kaja.



39F incel

2023. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nö a párod?
2023. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Pont ezt akartam én is kérdezni. Ebből a páromozásból soha nem derül ki, ki kicsoda.
2023. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!